'Bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım'

Eski Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan Tarsus mitinginde konuştu...

'Bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım'

Eski Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan partisinin Tarsus ilçe binası önünde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Allah'tan başka hiç kimsenin önünde eğilmeyeceklerini söyledi.

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun özellikle belli bakanlar üzerinde yapıldığını savunan Çağlayan, şunları söyledi:

"Operasyon yapılan bakanların hepsi vatanına, milletine, bayrağına sonuna kadar bağlı olan Kürt kökenli arkadaşlarımızdır. Barış ve kardeşliği bozma adına bizleri hedef aldılar. Ama biz dimdik durduk. Başbakanımızın arkasında da dimdik durduk ve durmaya devam edeceğiz. Onlar şehit haberleri gelsin istiyor. Çünkü onlar kandan, terörden besleniyor. Nasıl bir zihniyetle mücadele ettiğimizi bu millet çok iyi görüyor.

'BİR YAHUDİ, BİR ATEİST, BİR ZERDÜŞT YAPSA ANLARIM'

Sizlere anlatacağım çok şey var. Ama bunları bize yapanlar bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım. Ama bunları yapan Müslümanım diye geçiniyorsa yazıklar olsun. Bir Müslüman bunları nasıl yapar? İşte bu nedenle 30 Mart yerel seçimleri seçim olmaktan çıktı. 30 Mart seçimleri istiklal mücadelesidir. Zafer AK Parti'nin olacak." (Posta)Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 10:46

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER