Binali Yıldırım'dan 'Seçim neden iptal edildi' sorusuna yanıt: Çok basit çünkü çaldılar

YSK 31 Mart İstanbul seçimlerini iptal etmişti

Binali Yıldırım'dan 'Seçim neden iptal edildi' sorusuna yanıt: Çok basit çünkü çaldılar

YSK'nın 31 Mart'taki İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini iptal etmesinin ardından yeniden aday olduğu açıklanan Binali Yıldırım, "Seçim neden iptal edildi başkanım" sorusuna yanıt verdi. Yıldırım, "Çok basit çünkü çaldılar" dedi.

Yıldırım'ın ifadesi birçok sosyal medya hesabından paylaşıldı. Yoğunluklu olarak AKP'lilerin paylaştığı video için "ÇünküÇaldılar" şeklinde hashtag belirlendi.

Videoda bir kişi Yıldırım'a "Seçim neden iptal edildi başkanım" diye soruyor. Yıldırım, "Çok basit çünkü çaldılar" yanıtını veriyor. Soruyu soran kişi daha sonra, "Teşekkür ederim başkanım, çok sağolun" karşılığı veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 10:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
adar
adar - 1 yıl Önce

hirsiz her zaman baskasinda süpelenir

Halk
Halk - 1 yıl Önce

Yalan soylerken simsiyah oluyorsun bin ali senin durus delikanligin boynuna takilan tasma seni bir alcaga esir etmis durust olaydin yenilgiyi kabul ederdin sende o onur seref yerine esir kole olmusun kaybedeceksiniz reyisinde bir bok yiyemez bundan s

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Binali bey Dua etki kazanma bu pisliklerin oyununa gelme cumur ittifakı altına sıçtı İstanbul elden gidinçe Akp MHP patronu nasıl apar topar İmranlı kapısına koştuklar duymayan bilmeyen kalmadı Halk akp nin sahte açılımında PK nin santaş barışından bıktı

SIRADAKİ HABER