Binali Yıldırım'dan 'ekonomik kriz' vurgusu

Yıldırım, konuşmasında ‘ekonomik kriz’ vurgusu yaptı

Binali Yıldırım'dan 'ekonomik kriz' vurgusu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım seçim çalışmasını Bahçelievler’de katıldığı bir toplantıda gündemi değerlendirdi.

Yıldırım, konuşmasında ‘ekonomik kriz’ vurgusu yaptı.

Katıldığı etkinlikte projelerini anlatan Yıldırım, “Şimdi diyorsunuz ki ekonomik sıkıntı var, bu adam neden bahsediyor?” diyerek, şunları söyledi:

“İşsizlik var, ekonomik sıkıntı var. Onda da haklısınız ama bunlar geçici şeyler. Unutmayın biz bunu ilk defa yaşamıyoruz. Biz 2008 krizini yaşadık, 17-25 Aralık’ı yaşadık, 15 Temmuz’u yaşadık, Gezi olaylarını yaşadık. Hepsinin üstesinden geldik mi? Yine bu sıkıntıların üstesinden gelecek kadrolar biziz, AK Parti’dir, Cumhur İttifakıdır. Onun için hiç merak etmeyin. Her şey daha güzel olacak. El ele vereceğiz birlikte çalışacağız, birlikte bu şehri gurur duyacağınız bir şehir haline getireceğiz. İstanbul zaten güzel bir şehir. İstanbul’un trafik, park ve yeşil alan sorunu var. Bütün bunların projelerini hazırladık, inşallah yakında, iş size bağlı, ‘tamam’ derseniz ‘bismillah’ deyip işe başlayacağız.”

Yıldırım konuşmasına, “İnşallah sizin desteğinizle göreve gelirsek, bu ekonomik krizden çıkmanın yolu da İstanbul’un ekonomisini büyütmekten geçiyor. İstanbul’da gencimize daha çok iş bulmaktan geçiyor. 16 yıllın tecrübesini kullanarak, İstanbul’u dünyanın sayılı şehirleri arasına kurmaya karar verdik” diyerek devam etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 17:25

YORUM EKLE
YORUMLAR
DÜŞÜK PROFİLİ İN ,BİN ALİ
DÜŞÜK PROFİLİ İN ,BİN ALİ - 2 yıl Önce

Hayy sizin aşkınızada ,sevdanızada sizede S...ÇIM .Soytarılar dalavere düzenbazlar ,etrikacı hırsızlar . Yolu geçene kadar ayıya dayı diyen fenfaat ciler . Hem ula bin deyince ,binen ,indeyince inen lan kaç defa meslek deyiştirdi senin deli patonun pamağında oynatıyor seni DÜŞ0K PROFİLİ BÜN İN ALİ Acık şahsiyetli ve karekterli ol .Hem senin çalışmana ihiyacın yok kosk8ca GEMİÇİK TAŞIMACILIĞI YAPAN MİLYARLIK ŞİRKETİN VAR patronunun veletleri ile ırağın petrollerinin taşımacılığını yapıyorsunuz barak ve bilalle İSRAİLİN RAFİNELERİNE KAÇAK TAŞIYIP POMPALIYORSUNUZ .Dolayısı ile sen MİLYARDER BAKIN MİLYONER DEMİYORUM (( MİLYARDER )) İş adamısın niye bu yaştan sonra tayyip bin soytarısı oluyorsun ..? Şüpeci oldum yoksa tayyiple bir dalavere düzenbazlıklarmı çeviriyor etrikalarmı yapıyorsun DÜŞÜK PROFİLİ BİN İN ALİ . ŞÜPECİ OLDUM KESİN BUNUN ALTIDA BİR BİTYIĞINI VAR YOKSA İSTANBULU (( KATARLILARA KATAR ARAPLARINA PEŞKEŞMİ ÇEKECEKSİNİZ )) MEVKİİ,MAKAM ÖZELİKLE MENFAATLERİNİZ İÇİN ((** İSTANBULU KATARLILARA HEDİYEMİ EDECESİNİZ MEVKİİ, MAKAM ÖZELLİKLE MENFAATLERİNİZ İÇİN .Şüpe içindeyim

SIRADAKİ HABER