Başbakan'ın korumasından gazeteciye yumruk!

Soma'da vatandaşa tekme atan danışman yine yanındaydı...

Başbakan'ın korumasından gazeteciye yumruk!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın koruması ile bir gazeteci arasında yumruk tartışması yaşandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , evinden çıkışta arabasını durdurarak kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada görüntü almaya çalışan gazetecilerle, Başbakan Erdoğan'ın korumaları arasında tartışma yaşandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın koruması ile bir gazeteci arasında yumruk tartışması yaşandı. Korumanın yüzüne yumruk attığını söyleyen gazeteci, gözaltına alınmak istendi.

"KORUMALAR YUMRUK ATTI" İDDİASI

Başbakan Erdoğan, Kısıklı’daki konutundan ayrılırken makam aracına yaklaşan bir kadınla sohbet etti. Bu sırada Habertürk gazetesi muhabiri Umut Tütüncü, Erdoğan’ın korumalarından birinin kendisine yumruk attığını söyledi.

GAZETECİ GÖZLÜĞÜNÜ FIRLATTI, KORUMALAR GÖZALTINA ALMAK İSTEDİ

Tütüncü, kendisine yumruk attığını belirttiği korumaya gözlüğünü fırlattı. Diğer korumalar da Tütüncü’yü gözaltına almak istedi. Daha sonra korumalar Tütüncü’yü gözaltına almaktan vazgeçti

TEKME ATAN DANIŞMAN YİNE YANINDAYDI

Soma'da bir vatandaşa attığı tekmeyle gündeme gelen Başbakanlık Müşaviri Özel Kalem Müdür Yardımcısı Yusuf Yerkel'in bugün de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olması dikkatlerden kaçmadı. 7 gün iş göremez raporu aldığı açıklanan Yerkel, dün de Eyüp Sultan Camii'nde cuma namazı kılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındaydı. (Posta)Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2014, 17:01
YORUM EKLE