Bakan Soylu: Erdoğan'ın emrindeyiz

Erdoğan, bugünkü grup toplantısında organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in hakkında iddialarda bulunduğu Bakan Soylu'ya desteğini açıkladı

Bakan Soylu: Erdoğan'ın emrindeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün partisinin grup toplantısında, "Yanındaydık, yanındayız" dediği İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yanıt geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan Soylu, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olduk, emrindeyiz, emrinde olacağız..." dedi.

Erdoğan, bugünkü grup toplantısında organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in hakkında iddialarda bulunduğu Bakan Soylu'ya desteğini açıkladı.

Erdoğan, "Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanındayız. Hedefin İçişleri Bakanımız değil büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası gayretleri olduğunu anlamak için kullanılan araçlara ve onları kullananların siluetlerine bakmak yeterlidir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 23:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkiye
Turkiye - 4 hafta Önce

Sen zaten sarayin tasmali kopegi uyuşturucu ticaretin pisliklerin tel tel dokuluyor az zamanda akp dib yapinca sen degil kim gelirse diktedorun degesi bozulmus o zaman simofonu ceker lagamlarda bogusursun

kullan at operasyon
kullan at operasyon - 4 hafta Önce

sedat peker görün bu ruhla hareket eden gençler bunu yazın bir yere kirli işlerinizi yaptırırlar sonra kullan at yaparlar ve bunuda vatan millet diyerek yaparlar ölen harcanan siz olursunuz krallar gibi yaşayan onlar.

kiki
kiki - 4 hafta Önce

Emir hiyerarşisi: bahçeli,soylu,reis

SIRADAKİ HABER