Bakan Soylu'dan Baykal'a: İçişleri Bakanlığı'na gel, sana kaset kumpasını kim kurdu gösterelim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a seslendi

Bakan Soylu'dan Baykal'a: İçişleri Bakanlığı'na gel, sana kaset kumpasını kim kurdu gösterelim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a hitaben “İçişleri bakanlığına bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu’yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim” dedi.

Trabzon’daki etkinlikte konuşan Soylu, Baykal’ın “Bu kadar yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın” sözlerini ‘ayıp’ olarak niteleyerek kutsallar üzerinden değerlendirme yapılmaması gerektiğini söyledi.

BAKANLIĞA ÇAĞIRDI 

Soylu, Baykal’dan ‘referandumla uğraşacağına kendisine tuzak kuranlara bir-iki cümle söylemesini’ isteyerek şöyle devam etti: “Kendini savunamayan bir adamdan memlekete ne hayır gelir, hadi söyle. Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, yüreğin yetiyorsa İçişleri Bakanlığına bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu’yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim. Onların elinin altında oyuncak olmayın ve bu milleti oynatmayın, iftira atmayın.”
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 10:15

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
öztürk alperen
öztürk alperen - 4 yıl Önce

reichstag yangını, hitler'in sebep gösterip ülkede düzeni sağlamak adına 24 mart 1933'te cumhurbaşkanı paul von hindenburg'un imzasıyla elde ettiği diktatöryal güce kavuşmasından önce alman parlamentosunun toplandığı reichstag binasında (almanca: reichstagsgebäude) 27 şubat 1933 akşamı çıkmış olan yangındır.yangını hitlerin kendisinin çıkardığı söylenmekte...

SIRADAKİ HABER