Bakan Soylu'dan 'amiraller bildirisi' hakkında açıklama

Soylu, 103 emekli amiral, son dönemde gündeme gelen 'tekkedeki amiral', 'Montrö'nün tartışmaya açılmasına' ilişkin paylaşımda bulundu

Bakan Soylu'dan 'amiraller bildirisi' hakkında açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 103 emekli amiral, son dönemde gündeme gelen 'tekkedeki amiral', 'Montrö'nün tartışmaya açılmasına' açıklama yaptı.

İçişleri Bakanı bildiriyle ilgili yaptığı yeni paylaşımda, "Biz buradayız! Devletimize, milletimize, demokrasiye ve hükümetimize sonuna kadar sadık ve bağlıyız. Sebepsiz bahane ve hezeyanlar  üzerinden yapılan açıklama tam mânâsıyla; geçmişte taşıdıkları sıfatların, devletin ve milletin verdiği şerefin farkında olmayanların, demokrasiye, hukuka, devletimize ve milletimize karşı yaptıkları edepsizliktir” ifadelerini kullandı.

Soylu, "(Bazı emekli amirallerin açıklaması) Söyleyeceğimiz cümle şudur; sabrımızı zorlamasınlar. Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, devletimize, milletimize, tarihimize, medeniyetimize bağlıyız ve sadığız, biz buradayız. Ülkemizin yapacak çok işi var. Bunları hep birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2021, 21:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Koltuk sevdalıları
Koltuk sevdalıları - 1 hafta Önce

Hangi hukuk,hangi demokrasi.Defalarca ''RTE nin neferiyim'' diyen kim.

Guguk
Guguk - 1 hafta Önce

Gergerlioğlu'nu gözaltına almaya 'İşkenceci' dediği polisi göndermişler

SIRADAKİ HABER