Bakan Fakıbaba'dan adayları beğenmeyen partililere: Çok da şeyimde değil

Bakan Fakıbaba’dan "Adayları beğenmedik’" diyen partililere yanıt verdi

Bakan Fakıbaba'dan adayları beğenmeyen partililere: Çok da şeyimde değil

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Urfa’da AKP’nin milletvekili adaylarına “Beğenmedik” diyen partililerle ilgili, “Desinler çok da benim şeyimde değil” diye yanıt verdi.

Urfa’daki partililerin bu konudaki rahatsızlığını AKP’li Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı dile getirmiş, partisinin 24 Haziran’da yapılacak genel seçim için hazırlanan milletvekili aday listesine tepki göstermişti.

Tepkilerini dile getirmek için AKP Birecik İlçe teşkilatında toplanan partililer adına konuşan Pınarbaşı, liste tercihinin partiye oy kaybettireceği görüşünü savunarak, tepkilerini partileri zarar görmesin diye yumuşatmakla birlikte itirazlarını sürdüreceklerini belirtmişti.

Eleştirilere katıldığı bir televizyon programında yanıt veren Fakıbaba “Bu listede benim de sonradan tanıştığım çok değerli arkadaşlar var. Pırıl pırıl insanlar. Tanıdıkça daha da çok seviyorum. Birlik beraberlik içinde Urfa’ya hizmet edeceğimize inanıyorum. Bu bağlamda (eleştirilere yönelik) hala öyle diyorlarsa desinler. Benim de çok şeyim de değil yani” dedi.

AKP’nin Urfa listesinde birinci sırada Fakıbaba bulunuyor. Listenin dördüncü sırasındaki isim Zemzem Gülender Açanal ise Danıştay Başkanı Zerrin Güngör’ün dünürü. 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 15:28

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Secim
Secim - 2 yıl Önce

Alah im bu akp ye oy veren güzel insanlar siz kimsiniz esir veya hipnoz mu oldunuz ne demek bir ahlaksız cahil seyimde degil bu söz kadın secmenler ahlaksiza sız hesap soracaksiniz şeyini abisine gondersin

SIRADAKİ HABER