Bahçeli’den Gelecek Partisi ve Libya açıklaması

Bahçeli, “Geçmişte benzerlerine şahit olunan kiralık milletvekili sezonu tekrar açılmıştır” dedi

Bahçeli’den Gelecek Partisi ve Libya açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin Türkiye üzerinde komple kurmak isteyenlerin projesi olduğunu öne süren Bahçeli, "Yeni parti arayışları siyaset ve toplumsal bir ihtiyaçtan ziyade Türkiye üzerinde komplo ve kurgu mucitlerinin ucuz siparişleridir" dedi.

Libya'ya asker gönderme tartışmaları hakkında konuşan Bahçeli "Gerektiği takdirde Libya'ya asker gönderme seçeneği mutlaka gündeme alınmalı ve gereği cesaretle yapılmalı" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

* Siyasette boşluk yoktur, olması için bir neden de yoktur.

* Yeni parti arayışları siyasi ve toplumsal bir ihtiyaçtan ziyade Türkiye üzerinde komplo ve kurgu mucitlerinin ucuz siparişidir.

* Geçmişte benzerlerine şahit olunan kiralık milletvekili sezonu tekrar açılmıştır. Milletvekilleri alınıp satılacak meta değildir.

* Libya'nın meşru ve tanınmış hükümetiyle Türkiye arasında yapılan "münhasır ekonomik bölge" anlaşması zalimleri ve Türk düşmanlarını adeta felç etmiştir.

* İhtiyaç hasıl olursa Libya’ya asker göndermek aynı zamanda bir beka meselesi olup MHP’nin desteğini alacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bíkes
Bíkes - 11 ay Önce

Devlet beye katılıyorum, Libya savaşına gidilmeli,hemde öyle böyle değil... şehitlik mertebesine ulaşmak için kameraların karşısında milletinin gözünün içine bakarak Allaha yalvaranlardan başlıyarak, eşinin dostunun,onlar gibi düşünen akrabaların, onlardan sonra milli gelirden en yüksek payı alanlardan, acilen şehitlik mertebesine ulaşmak için Allah'a yalvaranlar ve ona meyilli olanlardan (yüzlerce ordu çıkar fakat şimdilik) bir iki ordu oluşturup derhal göndermek elzemdir.zaten bu kesimden çok kolay asker hazırlanır zira hepsi gönüllü.buyur er meydanına,bu fırsat kaçmaz,haydi yiğitler sizi göreyim!Haa ağırdan alır ipe un sererseniz,o sizden artanla geçinen büyük ve uyuyan kesim varya,uykudan uyanan Lara vAllahi ayıp olur...

Melek
Melek - 11 ay Önce

Türkiye üzerinde sizin yaptığınız komploları , sizden daha fazla kimse yapamaz. Askerleri de zerre kadar düşünmüyorsunuz. Çok gerekliyse en başta çocuklarınızı gönderin. Onlar da peygamberlik mertebesine erişsinler. Esirgemeyin çocuklarınızdan bunu

SIRADAKİ HABER