Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz

Bahçeli, daha önceki açıklamalarında, İstanbul'da seçimin yenilenmesini istemişti

Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"Türkiye'deki siyasi gelişmeler takip edilmektedir. Özellikle YSK'nın itirazlara cevabı beklenmektedir" ifadelerini kullanan Bahçeli, “İmamoğlu'nun Beşiktaş-Başakşehir maçını statta izlemesi hakkında ise, "Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz" dedi.

MHP lideri Bahçeli, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin açıklamalarının satırbaşları şöyle:

"Türkiye'deki siyasi gelişmeler takip edilmektedir. Özellikle YSK'nın itirazlara cevabı beklenmektedir. Başarı sağlamış belediye ve il başkanlarımız ortak toplantısı 19 Nisan günü Antalya'da yapılacaktır. Cumartesi ve Pazar devam edecek. Belediye başkanlarımızın birbiriyle taşınmasına ve MHP'nin belediyecilik anlayışı üzerinde durulacaktır.

Rakamları görmeden, bilmeden niyetler üzerinde değerlendirme yapanları her akşam TV'de takip ediyoruz. Millet iradesi doğru değerlendirmeyi yapmıştır. YSK'nın açıklamaları sonrasında resmi gazetede yayın yapılacaktır. İl genel meclis üyesi oylarını yok farz ederek, belediye meclis üyelerini yok farz ederek yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmiş insanlardır.

Çok büyük bir iddia. Seçimin adaleti, güvenliği açısından çok önemli insanların böyle iddialarla muhatap ediliyorsa ispat sunulmalıdır.

Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz."

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adallet
Adallet - 1 yıl Önce

Herkes senin gibi sarayin tasmali iti olmaz onurunu bir kasete ulkuculugu miliyetciligi saraya kole ettin onursuz devlet zubuk zade

Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 1 yıl Önce

Yavşak zübük

SIRADAKİ HABER