Bahçeli'den 21 gün sonra ilk görüntü

MHP Genel Merkezi’ne gelen Bahçeli’nin sakallarının uzadığı ve halsiz olduğu dikkat çekti

Bahçeli'den 21 gün sonra ilk görüntü

Sağlık durumuna ilişkin spekülasyonların artması üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 21 gün aradan sonra bugün kamuoyu önüne çıktı.

MHP Genel Merkezi’ne gelen Bahçeli’nin sakallarının uzadığı ve halsiz olduğu dikkat çekti. Partilileri bozkurt işaretiyle selamlayan Bahçeli daha sonra makam odasına geçti.

3 haftadır çalışmalarına ara veren Bahçeli’nin üst solunum yolu (zatürre) tedavisi gördüğü belirtiliyor.

Bahçeli, hastanede tedaviye başlamadan önce yaptığı son yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılarak, yargılanması çağrısı yapmış ve bunun için komisyon oluşturduklarını duyurmuştu.

YALÇIN’DAN BAHÇELİ AÇIKLAMASI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Bahçeli’nin mesaiye başlamasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı:

BAHÇELİ’SİZ SİYASET UMUTLARI

Hastalık, hayat döngüsü içinde her insanın yaşayabileceği olağan bir imtihanken; neden MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin hastalığı 40 derecelik ateş gibi gündemin hararetini yükseltmek için kullanılmak istenmektedir? MHP Liderinin ismi etrafında koparılan ve bir türlü dindirilmek istenmeyen ahlak ve edep dışı dedikodu fırtınasının arka planında, Devlet Bahçeli olmaksızın siyaset umutları yatmaktadır.

GEVŞEKLER HAREKETTEN AYIKLANDI

Sayın Devlet Bahçeli’nin temposuna ayak uyduramayan gevşekler ve onun liderliğinde düşük karakterleri yüzünden kuru fasulye kabuğu gibi su yüzüne çıkan edep düşkünleri, birer birer Hareketimizden ayıklanmıştır. Fısk, fücur ve tefrika erbabının Sayın Devlet Bahçeli’nin hastalığı meselesini alçakça deşelemekten muratları, MHP kalesini komutansız bırakarak düşürmektir. Akreplerle sırtlanlar iki temel noktadan hareket ederek yeniden yıkım peşinde koşmaya başlamıştır:

Birincisi; Devlet Bahçeli’siz bir MHP ve siyaset inşası, İkincisi; ailevi değerlerimizi siyaset kurumunda yaşatan, “baba, ata ve reis hükmündeki lidere sadakat, saygı ve itibar” gibi güzide geleneklerin yerle bir edilmesi suretiyle Devlet Bahçeli’nin toplumda ve milliyetçi camiadaki saygınlığının bitirilmesi.

SIRTLANLARA KAHROLACAKLARI HABER

MHP’nin diğer siyasi muarızları ve rakipleri de algı operasyonlarıyla Sayın Genel Başkanımız ve partimiz aleyhinde kamuoyunda soru işaretleri bırakmaya çalışan sırtlanlara iğrenç bir çıkarcılıkla malzeme vermekte, rezil dedikodulardan yararlanmayı kâr bellemektedir.

Politika kulvarına ve medyaya FETÖ militanları tarafından serpilmiş entrika yemlerinin ardından giden bilumum MHP muarızı sırtlanlara; üzülecekleri, kahrolacakları bir haber vermek istiyoruz: Üst solunum yolu rahatsızlığı geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tedavisi tamamlanmış ve an itibarıyla Genel Merkezimizde mesaisine başlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 23:25

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER