Bahçeli: Biz yürüyen mezar taşı değiliz

Bahçeli, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi

Bahçeli: Biz yürüyen mezar taşı değiliz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Partisine gelen eleştirilere yanıt veren Bahçeli, "Biz yürüyen mezar taşı değiliz" dedi.

CHP’nin cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin ‘apolet’ açıklamasına değinen Bahçeli, “Ülkücünün fiyatı yoktur, ülkücülüğün pazarı yoktur. Pişman olacak söz söylemeyiz. 'Apolet tartışmasını fazla uzattım' diyen zavallılar için pişmanlık olabilir ancak bizde asla pişmanlık yoktur” ifadelerini kullandı..

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şöyle:

Milli uyanış, umut vermiştir. Türk milleti sistemsel açmazları bertaraf etti. İstikbalin ufku pırıl pırıl parlamıştır. MHP bu seçimden alnının akıyla çıkmıştır. Yaşadığımız onca olaya rağmen 24 Haziran seçimi bizim için bir başarıdır. 24 Haziran öncesi bizi iflas ettirme planlarını ters yüz ettik. “İman varsa imkan da vardır” dedik. MHP tıpkı Anka kuşu gibi küllerinden doğmuştur. Türk milleti üç hilali ne mahsun bırakmış ne de mahcup etmiştir. 24 Haziran’da MHP büyük bir başarı elde etmiştir.

Partimize oy veren vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm milletvekili adaylarımızı kutluyorum. 24 Haziran'da Türkiye kazanmıştır. Demokrasimiz kazanmıştır. Bozgunculuk yapanlar unutamayacakları hezimet yaşamıştır. Verdiğimiz sözlerin hiçbirini unutmadık, unutmayacağız.

Cumhuriyet yeni sistemle daha güçlenmiştir. 'Tek adam geldi' diyen çevrelerin korku aşısı inşallah tutmayacaktır. Cumhur İttifakı yeni sistemin rotasını çizecektir. Gelişmeleri uzaktan izlemeyeceğiz. Müdahil olmamız gereken yerlerde geri durmayacağız.

Ülkücünün fiyatı yoktur, ülkücülüğün pazarı yoktur. Pişman olacak söz söylemeyiz. 'Apolet tartışmasını fazla uzattım' diyen zavallılar için pişmanlık olabilir ancak bizde asla pişmanlık yoktur.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 12:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEM
MEM - 3 yıl Önce

Sen yürüyen şerefsiz onursuz bir adamsın

SIRADAKİ HABER