"Aşı olana Erdoğan kitabı hediye" kampanyası başlatıldı

Turkuvaz Kitap'tan çıkan ve İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca gibi dünya dillerine de çevrilmekte olan kitaptan elde edilen tüm gelirin AFAD'a bağışlanacağı açıklanmıştı

"Aşı olana Erdoğan kitabı hediye" kampanyası başlatıldı

AK Parti Dersim'in Pülümür İlçe Başkanlığı, kentte aşı olup partilerine müracaat edenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaleme aldığı ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ kitabını hediye edecek.

AKP Pülümür İlçe Başkanlığı vatandaşları aşıya davet etmek için kampanya başlattı.

Bu kapsamda, aşı olup AKP Pülümür İlçe Başkanlığına müracaat edenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün' kitabını hediye edecek.

AKP Parti Pülümür İlçe Başkanı Çağnur Kılıçoğlu sosyal medya hesabından Pülümürlülere seslenerek çağrıda bulundu. Başkan Kılıçoğlu aşısını olan ilk 62 kişiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı eseri hediye edeceklerini söyledi.

Kampanya ile ilgili  sosyal medyada dikkat çeken yorumlar geldi. 

ERDOĞAN'IN KİTABI 40 TL'DEN 28 TL'YE DÜŞÜRÜLDÜ 

Erdoğan’ın yazdığı belirtilen ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ isimli kitap 40 TL’den satışa sunuldu. 216 sayfalık kitabın fiyatı 28 TL’ye düşürüldü. 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 23:11

YORUM EKLE
YORUMLAR
hale bak
hale bak - 6 gün Önce

milleti soyuyorlar milletin parasıyla üstüne birde caka satıyorlar.milletin aklıyla alay ediyorlar resmen adaletin kitabını yazmış hey Allahım.bu fahrettinin işine benziyor probaganda bakanı.biz her gün ekranlar çıktığı için televizyon izlemiyoruz zorla insanlara putunuz bu buna tapacaksınız diye kitap çıkarmışlar adınada adelet koymuş yok böyle şark kurnazlığı.

Türkiye
Türkiye - 5 gün Önce

Ahlaksiz hirsiz seref yoksunu alcaklarin kitabinda ulkeyi pes kes ceken nsmusuz kirli birinin kitabini reklam yapan tasmali kopekler devriniz bitti yargilanacaksiniz serefsiz soysuzlar

SIRADAKİ HABER