Alper Taş: Bize inananları mahcup etmeyeceğiz

Alper Taş, CHP Parti Meclisi’ne kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür etti

Alper Taş: Bize inananları mahcup etmeyeceğiz

CHP Parti Meclisi toplantısında ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş’ın İstanbul’da Beyoğlu Belediye Başkan adayı olmasına, oy birliği ile karar verildi.

Nergis Demirkaya'nın Gazete Duvar'da yer alan haberine göre, CHP Parti Meclisi’ne kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür eden Alper Taş, “Büyük bir güven duymuşlar, büyük bir güven vermişiz. Parti Meclis’ne teşekkür ederim. Hepimiz açısından eşitlik, özgürlük, dayanışma, barış gibi değerleri savunan herkes adına güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Bize inananları mahcup etmeyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Seçimi kazanacaklarını söyleyen Taş, “Kazanacağız. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Ama kazanmak iki türlü olur. Bir politik olarak kazanır, aritmetik olarak kaybedersiniz. Bir de aritmetik olarak kazanır ama politik olarak kaybedersiniz. Biz her ikisini de kazanmayı amaçlayacağız, hedefleyeceğiz. Ama esasen fikri olarak politik olarak kazanmak ve Türkiye’ye yeni bir soluk, nefes aldırmak konusunda, başka bir alan pencere açmak noktasında elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 19:37

YORUM EKLE
YORUMLAR
melek
melek - 2 yıl Önce

chp ye değil , halka ne kadar güven verdiğiniz önemli .size yakışan yerdesiniz.gerçek demokrasi mücadelesi verenlerle ne işiniz olabilirdi ki..siz de chp gibi onlardan bucak bucak kaçın.ayrıca oylarına talibim demeyi de unutmayın sakın

SIRADAKİ HABER