AKP’li Tolga Ağar: Göçük altından 'başım açık, beni çıkarmayın' diyenlerin imanıyla bu ülke korunuyor

Ağar, 41 kişinin hayatını kaybettiği 1600’den fazla kişinin de yaralandığı depreme ilişkin açıklamalarda bulundu

AKP’li Tolga Ağar: Göçük altından 'başım açık, beni çıkarmayın' diyenlerin imanıyla bu ülke korunuyor

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın oğlu ve AKP Elazığ Milletvekili Zülküf Tolga Ağar, Elazığ’da 24 Ocak Cuma günü meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem sonrası yapılanlara ilişkin konuştu.

Ağar, “Göçük altından ‘başım açık, beni çıkarmayın’ diyen teyzelerimizin inancı ve imanıyla Allah bu şehri, bu ülkeyi koruyor” dedi.

Deprem sonrası yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Zülfü Tolga Ağar, “Devletimiz güçlüdür, kimsenin şüphesi olmasın. Süratli bir şekilde yaraları saracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla mağduriyetler hızlı bir şekilde giderilecek. Sayın Cumhurbaşkanımız Elazığlının yanındadır, şüpheniz olmasın. Tüm hemşerilerimizin dün olduğu gibi bugün de devletinin yanında olacağına eminim” dedi.

“Dün Elazığ, devletine ve milletine sadakatin başkentiydi, bugün de sabrın ve tevekkülün başkenti olacaktır.” diyen Ağar, sözlerinin devamında da “Göçük altından ‘başım açık, beni çıkarmayın’ diyen teyzelerimizin inancı ve imanıyla Allah bu şehri, bu ülkeyi koruyor. Bu iman bizde oldukça her zorluğun üstesinde geliriz evelallah” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 22:13

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şabo şah
Şabo şah - 1 yıl Önce

Allah sizden ve katil babanda hesap sorar

SIRADAKİ HABER