AKP’li Gülpınar: Bize oy verirseniz, Allah mahşerde hesap sormaz

Gülpınar’ın Urfa’daki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşma, tepkilere neden oldu.

AKP’li Gülpınar: Bize oy verirseniz, Allah mahşerde hesap sormaz

AKP Milletvekili Kasım Gülpınar, Urfa'daki seçim konuşmasında, 'Erdoğan'ı desteklemenin imanın gereği' olduğunu öne sürerek, "Oyunuzu bize verirseniz, mahşerde Allah size hiçbir hesap sormayacak" dedi.

İlçe Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl’ın seçim bürosu açılışına katılan Gülpınar, AKP’li adaylara oy isterken, bunun Allah’ın emri olduğunu söyledi.

Gülpınar, “Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, herkes için halk için de geçerlidir. Halk emaneti nasıl verir? Sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, bunun hesabını soracak demektir. Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak” dedi.

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Adallet
Adallet - 2 yıl Önce

Bu cahiller koltuk makam icin namuslarini oy icin pes kes cekerler reyisleri den zubuk icrat kalmamis halki ulkeden kovuyor her kese teror damgasi gidecek bir serefsiz varsa oda sensin alcak yalnci

İsmet
İsmet - 2 yıl Önce

Akp oy veren ebedi cehenemde kalır çünkü zalime hırsıza oy vermek gunahtır

zahit
zahit - 2 yıl Önce

Allah bu söylemlerden sizi öyle bir sorguya çekecektiki

SIRADAKİ HABER