AKP'li milletvekili adayı sandık görevlilerine saldırdı!

Malatya’da AKP milletvekili adayı Mustafa Şahin sandık görevlilerine saldırdı

AKP'li milletvekili adayı sandık görevlilerine saldırdı!

Malatya’da AKP milletvekili adayı Mustafa Şahin, 07.45 sıralarında Malatya Gazi İlkokulu’nu gezerken, 1247 nolu sandığa geldi. İddiaya göre, 1247 nolu sandığa AKP’den hem asil hem de yedek listede olan isimlerin gelmemesi nedeniyle, dışarından birisinin sandıkta görevlendirilmesi istendi.

Cumhuriyet gazetesinden Fırat Kozok’un haberine göre, sandık görevlisi ise mevcutta 4 kişinin olması nedeniyle buna ihtiyaç olmadığını ve görevlendirilmek istenen kişinin yedek listede isminin yer almadığını savundu. Bunun üzerine Şahin ile sandık görevlisi arasında tartışma yaşandı.

Milletvekili Adayı Şahin, “Size söz düşmez muhatabım değilsiniz” dedi. Sandık görevlisi de aynı şekilde sSiz de benim muhatabım değilsiniz” dedi. Şahin, “edepli olun” deyince, sandık görevlisi de, ‘Ben gayet terbiyeliyim, siz terbiyesizlik yapıyorsunuz’ dedi. Şahin, bunun üzerine elini havaya kaldırınca tartışma kavgaya dönüştü.

Araya sandık görevlileri ile polislerin girmesiyle kavga büyümeden önlendi. Yaşanan olay saniye saniye bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. 
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 14:01
YORUM EKLE