AKP'li Başkan: 'HDP'ye gönüllü oy veren alçaktır'

AKP'li Belediye Başkanı Mehmet Özeren, kent merkezindeki ışıklı panoda HDP’lilere hakaret eden mesajlar yayınladı

AKP'li Başkan: 'HDP'ye gönüllü oy veren alçaktır'

Antalya'nın Gündoğmuş İlçe Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Özeren, kent merkezindeki ışıklı panoda yer alan mesajında HDP'lilere hakaret etti. Kürtleri tehdit eden Özeren, 'Camide namaz kılıp sandıkta HDP'ye oy veren Kürt benim kardeşim olamaz. Kardeşlik yüce bir makamdır. Alçaktan kardeş olmaz. HDP'ye gönülsüz oy veren korkaktır. Gönüllü oy veren alçaktır' dedi.

Mehmet Özeren, Cumhuriyet Meydanı’ndaki belediye pasajında asılı ışıklı panoda HDP’lilere ağır hakaretlerde bulundu. Özeren, ‘Gündoğmuş’a Mehmet Özeren, iyi gelecek’ diye başlayan mesajında, “Allah’ım memleketimize göz diken hainlere fırsat verme. Ahrete gönderdiğimiz asker ve polislerimizi ‘şehitlik’ rütbesiyle taçlandır. Yüreğimizi dağlayan şehit haberlerine vesile olan soysuzlara kahhar isminle muamele et. Askerimizi, polisimizi uğursuz pusulardan, kahpe mayınlardan muhafaza eyle” dedi.

İslam’ın reddettiği ırkçılığı hiçbir zaman kabul etmediğini iddia eden Mehmet Özeren, “Üstünlüğü ırkta gören bir zihniyeti de tasvip etmedim. 4 sene aralarında yaşayıp, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim Kürt halkını da hep din kardeşim diye bağrıma bastım. Ama iş değişti. Camide namaz kılıp sandıkta HDP’ye oy veren Kürt benim kardeşim olamaz. Kardeşlik yüce bir makamdır. Alçaktan kardeş olmaz. HDP’ye gönülsüz oy veren korkaktır. Gönüllü oy veren alçaktır. 1000 sene İslam’a bayraktarlık yapan bir millete silah çeken alçak oğlu alçaktır” diyerek hakaretlerini sıraladı.

Mehmet Özeren’in mesajı şöyle devam etti:

“Ey Müslüman Kürt halkı. Ya yine HDP’ye oy ver, düşmanım ol, alçak ol ya karşı çık yüreklerde bayrak ol. Ama unutma kardeşime ne kadar şefkatli isem, düşmanıma o kadar cebbarım. Türk milleti rabbimin kafirlere karşı kılıcıdır. 1000 sene kardeşim oldun. İslam düşmanı mason uşaklarına uyup, düşmanım olma. Düşmanıma ne yaptığımı, kendileri güç yetiremeyince seni sahneye süren haçlı güruhuna sor. Karar hala ümit kesmediğimiz Kürt milletinindir.” (İnternet Haber)

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2015, 20:03

YORUM EKLE
YORUMLAR
diyar
diyar - 6 yıl Önce

Alcak sensin,senin bu soylemine hicbir sey demeyen akpnin yetkili kisileri de bu namussuzun suc ortagidirlar..

selami
selami - 6 yıl Önce

Ey utanmaz senin içinde büyüyen yangın faşist duygu dur sen istese kardeşin olmam cünkü Allahicin dürüst konuşmuyorsun gundeme gelmek için reklamı yapmaktan hoşlanır sin okadar cenaze gelirken hala siyaset yapiyorsun utan utanmaz

Ahmet
Ahmet - 6 yıl Önce

Sen bi dna testi yaptir ortaya karışık görünüyorsun.

garip
garip - 6 yıl Önce

Nasıl bir ülke olduk. Bizi yönetmemye cürret eden adamın.ahlaksızlığnına ve cüretkarlığına bakar mısınız? Resmen ağzından salya akıyor. Bizim insanımızda böylelerine müslüman diye oy veriyor. Kendini müslüman olarak gören inanç sahibi herkese sesleniyorum:müslümanlıkta böyle küfür hakaret var mı? Benim bildiğim islam güzel ahlakı ve insan sevgisini üstün tutar. Bu adamın bu sözlerini dikkate alıp da bu adama oy verecek olanlar bu sözlerin onların oylarını almak için edilmiş ahlaksızca laflar olduğunu anlayabiliyorlar mı acaba. Yazık böyle adamların arkasından gidenlerin de bu adamdan farkı yok maalesef.

Ersin
Ersin - 6 yıl Önce

Benim oyum can gönülden hdpye alçak oğlu alçak olan senin gibilerdir soyguncular sizi

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

Seni faşist sen kim oluyorsun benim oyumun amirliyini yapıyorsun kendi oyundan kendim sorumluyum oy

antifasist
antifasist - 6 yıl Önce

Sizden ala alcakmi var bu ülkede arsiz hirsiz partisinin soytarilari

ali
ali - 6 yıl Önce

Hirsizin lafiyla alcakmi olacaz.yoksa hirsizin lafiylami yukselecez.arastirin o belediye baskanini hirsizin teki oldugundan eminim.Saibeli hortumcularami oy verecektim.bunca yildir oy verdim artik oy yok.


SIRADAKİ HABER