Akit TV sunucusu: Kılıçdaroğlu idam edilsin

Akit TV, cezaevindeki darağacını gösterip, toplumun CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun idamını istediğini öne sürdü

Akit TV sunucusu: Kılıçdaroğlu idam edilsin

Akit TV muhabiri Mehmet Özmen, Ulucanlar Cezaevi'nden gerçekleştirdiği yayında skandal ifadelere imza attı.

Ulucanlar Cezaevi'nden gerçekleştirdiği yayında cezaevinin bahçesinde bulunan darağacını gösteren Akit TV muhabiri Mehmet Özmen, "Türk kamuoyunun idam edilmesini istediği kişiler var" diyerek, Abdullah Öcalan ve Fethullah Gülen'in yanında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da ismini verdi.

Müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi'nden yayın yapan Akit TV, cezaevindeki darağacını gösterip, toplumun CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun idamını istediğini öne sürdü.

Kamuoyunun Abdullah Öcalan ve Fethullah Gülen'in idamını beklediğini savunan Özmen, sözlerine şöyle devam etti:

​"Türk kamuoyu, PKK terör örgütüne, FETÖ terör örgütüne de yandaşlık yapan, kol kanat geren, bağrında besleyen örneğin Kemal Kılıçdaroğlu gibi bazı isimlerin de işte bu darağacında asılmasını, idam edilmesini bekliyor diye düşünüyorum. Bu bizim fikrimiz tabii ki, taktir yine kamuoyunun.

Sonuçta PKK törer örgütüne, Fethullahçı terör örgütüne kol kanat geren, bu topraklara ihanet eden her bir vatandaşın işte bu darağacında idam edilmesi gereken isimler bugün bile. Ama maalesef 2004 tarihinde idam Türkiye'de kaldırıldı."

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 17:12

YORUM EKLE
YORUMLAR
melek
melek - 2 yıl Önce

sayın kılçdaroğlu, bu insanları onca yıldır desteklemenizin sonuçları bunlar.gerçek demokratlara sırtınızı dönüp vebalıymış gibi kaçmanızın sonuçları bunlar.umarım ders alırsınız.

SIRADAKİ HABER