'Behzat Ç. Ocak ayında dönüyor' iddiası

BirGün'ün ulaştığı bilgilere göre dizinin Ocak ayı itibariyle sevenleriyle buluşacağı öne sürüldü

'Behzat Ç. Ocak ayında dönüyor' iddiası

Türkiye'de televizyon tarihinde en çok konuşulan diziler arasında yer alan Behzat Ç. Dizisi hakkında geri döneceğine ilişkin iddialar ortaya atıldı.

Yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmiş, gündemdeki olayları eleştirmesiyle AKP'li isimlerin hedefi olmuş dizi hakkında Ekşi Sözlük'te ortaya atılan bir iddia ve dizinin senaristi Emrah Serbes'in paylaştığı Tweet heyecan yarattı.

Diziye dair BirGün'ün ulaştığı bilgilere göre dizinin Ocak ayı itibariyle sevenleriyle buluşacağı öne sürüldü. Dizinin internet ortamından yayınlanacağı ve sansürsüz bir şekilde izleyicisinin karşısına çıkacağı da iddialar arasında.

Ekşi Sözlük'te "Behzat Ç'nin yeni sezonda tekrar başlaması" başlığı altında dizinin senaristi Emrah Serbes'in de bulunduğu bir fotoğraf paylaşıldı.

Ekşi Sözlük'teki bu paylaşımdan sonra Emrah Serbes, Twitter'daki hesabından "Görüşüyoruz olabilir" şeklinde bir tweet attı.

Yüzlerce kişinin retweet edip, 2 bin 500'den fazla kişinin de "beğendiği" bu tweet sonrasında sosyal medyada "Behzat Ç. Yeniden" etiketi altında dizinin yeniden yayınlanması için çok sayıda tweet atıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2016, 22:31

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER