Magazin programı sunucusu Seren Serengil, bugünkü canlı yayında partneri Bircan Bali ile tartıştı. Serengil, programın açılışında Bircan Bali ve Arto'ya gönderme yaparak "Ben yokken programda yeterince halay çekiyorsunuz" dedi.

Meclis’te konuşulan KONDA anketi: HDP desteklerse Kılıçdaroğlu farklı kazanır Meclis’te konuşulan KONDA anketi: HDP desteklerse Kılıçdaroğlu farklı kazanır

Serengil'in tepkisine sinirlenen Bali ise "Sen varken de dert çekiyoruz" yanıtını verdi.

Sözünün kesilmesine tepki gösteren Serengil, "Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme" ifadelerini kullandı.

Serengil'in emir kipiyle konuşmasına öfkelenen Bircan Bali, "Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika'da kaldı" sözlerini kullandı.

Tartışmanın üzerine fenalaşan Seren Serengil, hastaneye kaldırıldı. Serengil'in durumu hakkında bilgi veren sevgilisi Mustafa Tohma Rahman, şunları söyledi:

"Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahede altına alındı, başka hastaneye sevk edildi. Merak etmeyin" dedi. Bircan Bali'nin tavrına da tepki gösteren Rahman, şöyle konuştu:

Oysa bu kızı cuma günü Amerika'ya giderken sizi öptü gitti çok ayıp gerçekten. Gittiğinden beri yayında arkasından yapmadığınız kalmadı. Tansiyonu 22, beyin MR'ı çekiliyor, çenesi hala kitli."