Adalet Nöbeti, 393'üncü gününde devam ediyor

Adalet Nöbetini sürdüren Şenyaşar ailesi, "Yasalar, zalimler karşısında cübbelerini ilikleyen savcıların elinde olduğu için Urfa'da yargı zulmü Ramazan ayında devam ediyor" dedi. 

Urfa'nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Urfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile katliamdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın Urfa Adliyesi önünde 9 Mart 2021 tarihinde başlattığı Adalet Nöbeti, 393'üncü gününde devam ediyor. Anne Emine Şenyaşar'ın rahatsızlığından dolayı gelmediği nöbeti, Ferit Şenyaşar sürdürüyor. 

Gözden kaçırmayın

Erbakan'dan Erdoğan'a: Hocamız ders anlatırken arka bahçede top oynayanların ülkeyi getirdiği durum bu Erbakan'dan Erdoğan'a: Hocamız ders anlatırken arka bahçede top oynayanların ülkeyi getirdiği durum bu

Aile sanal medya hesabından, "Yasalar, zalimler karşısında cübbelerini ilikleyen savcıların elinde olduğu için Urfa'da yargı zulmü Ramazan ayında devam ediyor. Üstünleri koruyan zihniyet değişene kadar mücadelemiz devam edecek" paylaşımında bulundu.