Sedat Peker'in vidosunu yayımladığı Serdar Ekşioğlu kimdir?

"Erdoğan'ın yeğeniyle evli"

Güncel 05.06.2021 - 17:58 05.06.2021 - 17:58

Yayımladığı videolarla Türkiye gündemine oturan Sedat Peker, youtube hesabından Serdar Ekşioğlu ile olan görüşmesine dair yeni bir video paylaştı. Videoda Sedat Peker ile Erdoğan'ın yeğeninin eşi olan Serdar Ekşioğlu'nun görüşmesi yer alıyor.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yeğeni ile evli olan Serdar Ekşioğlu, LazOil Enerji şirketinin sahibi olarak görülüyor.

"TIR'LAR İLE GÖNDERİLDİĞİ BASINA YANSIMIŞ"

Peker'in notlarında bahsettiği Serdar Ekşioğlu, ''City Ambulans Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ekşi Türkmendağı'na lojistik destek malzemeleri gönderdi. Yardımlar paketlendikten sonra TIR'lar ile gönderildiği basına yansımış'' notunu almıştı.

Peker, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"YAPTIĞIN HER ŞEYİ BİLİYORUM, GÖRÜŞECEĞİZ"

Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abinin yeğeninin kocası Lazoil petrol dağıtım şirketinin sahibi Serdar Ekşioğlu’nun karakolda milletvekilinin dövülme hadisesinin ve Suriye'ye giden askeri malzemelerle ilgili yaptığım telefon görüşmesi.

Serdar Ekşioğlu ne demiştim... Dik duracağız. Sen benle görüşüp sonrasında aleyhimde yapılan çalışmalara ortaklık ettin. Yaptığın her şeyi biliyorum, görüşeceğiz. Biz hepimiz aileyiz her suçta beraberiz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@