Sedat Peker'den yeni Süleyman Soylu iddiası

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin yeni bir iddia öne sürdü

Güncel 15.06.2021 - 22:40 15.06.2021 - 22:40

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin yeni bir iddia öne sürdü.

Bugün yaptığı paylaşımlarda Soylu'nun İş Bankası'na bir kişiyi soktuğunu öne süren Peker, yeni paylaşımında 3 kişinin daha Soylu'nun talimatı ile İş Bankası'na girdiği ileri sürdü.

Peker'in paylaşımları şöyle:

''1-Süslü Sülüman, benim adamım diye tanımadığım 25 tane adamı almışsın. Sen vallahi delisin. Böyle devam edersen doktorun olarak sana antidepresan yazacağım. Hiç Allah’tan korkmuyor musun? Benim umurumda değil ama o insanlara günah değil mi? Lan hiçbirini tanımıyorum.

2-Süslü Sülüman, alınan adamların 23 tanesi serbest kalmış, ikisi tutuklanmış. Haksız yere gözaltına aldırdığın bu insanların aileleri beddua ediyor ve o beddualar direk Yüce ALLAH’a ulaşıyor. Yenileceksiniz, çünkü yaptıklarınız artık GAYRETULLAH’a dokundu.

3- Süslü Sülüman, İş Bankası’na soktuğun tek eleman koruma müdürün Ekrem değil. Diğer üç kişiyi de biliyorum. Ama etlerini parça parça koparacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Seni mahvedeceğim. Göreceksin. Seni önce deli edeceğim, sonra terapiyle düzelteceğim.

4-Bazı arkadaşlar Şununla anlaştın yazmıyorsun, bununla anlaştın yazmıyorsun diye saçmalıyorlar. Kurtuluş Savaşı’nda bile bu kadar çok düşmanla sava yapılmadı. Bekleyin, hepsini deli edeceğim. Sözüm söz.''

Yorumlar (1)