Suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaşım yasağı olmasına rağmen kendisine yakın olduğu belirtilen hesaplardan açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Son olarak Peker, Deli Çavuş isimli hesaptan paylaştığı Yıldırım Demirören ile ilgili paylaşımlarında bahsettiği Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül hakkında iddialarda bulundu.

Peker, Deli Çavuş hesabından şu mesajları paylaştı:

"Emir Sarıgül bak kardeşim, bazı telefonla arayanlara bunlar doğru değil diyormuşsun. Şu ana kadar söylediklerini, ortak tanıdığımız olan bir ablamızın hatırına affediyorum.  Ancak bu kelimeyi bir kez daha söylersen, önümüzdeki günlerde isminden en çok bahsedilen kişi olursun."

NE OLMUŞTU?

Yıldırım Demirören'le ilgili yeni iddialarda bulunan Sedat Peker, Demirören'in bir zamanlar isim vermeden haber spikeri Buket Aydın'la ilişkisi olduğunu, Aydın'ın Demirören'i aldattığını bu yüzden işten çıkarıldığını ileri sürmüştü.

Peker, isim vermeden yaptığı açıklamalarla sunucu Aydın'ın Demirören'i TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile Demirören'i aldattığını iddia etmişti.

Peker'in iddialarına ilişkin tartışmalar devam ederken Peker'in mesajlarının paylaşıldığı Deli Çavuş isimli hesaptan Emir Sarıgül hakkında yeni paylaşım geldi.