Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla kırmızı bültenle aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) bulunan Sedat Peker, BAE'nin açıklama yasağı nedeniyle basın danışmanı olduğu belirtilen Emre Olur'un Twitter hesabından yeni paylaşımlar yaptı.

Olur'un hesabından paylaşılan mesajlar şöyle:

40 yaşından genç kardeşlerim, Hz. Ali Efendimizin “Öl söz verme. Ancak bir söz verdiysen de, gerekirse öl fakat sözünü yerine getir.” öğretisi ile büyümüş bir insanım. Bu yüzden söz benim için namustur. Ben size verdiğim sözü mutlaka yerine getireceğim.  Namusu maaşı kadar olan gazetecilere rağmen getireceğim.

Sizin tarafınızdan daha çok saygı görmeyeyim diye bu olaylara sessiz kalan muhalif gazetecilere ve muhalefete rağmen getireceğim. Oda TV,  Orhan Adıbelli’nin ölümü ile ilgili görülen mahkemedeki  gelişmelerle ilgili bir haber yaptı.

Benim açıkladığım bilgiler, OdaTV'nin haberi, Timur Soykan ve Seher Yaşayacak isimli gazetecilerin yayınladığı belgeler zaten tüm anlatımlarımı doğruluyor. Sadece gelecek bir savcının HTS ve baz istasyonu kayıtlarını istemesine kalıyor.

"ÖLÜM EMRİNİ VEREN MURAT BOYRACI GERÇEK BİR BARON VE RESMÎ OLARAK DA TOLGA AĞAR’IN İŞ ORTAĞI"

Ölen Orhan Adıbelli Hollanda merkezli gerçek bir baron.( Süslü Sülü'nün çakma baronlarından değil ) Ölüm emrini veren Murat Boyracı gerçek bir baron ve resmî olarak da Tolga Ağar’ın iş ortağı.

Uyuşturucu parasının tahsilat toplantısını yapan Mehmet Ağar ve bu konu ne yandaş medyada ne de muhalif televizyonlar da haber değil. İranlı uluslararası dolandırıcılık ve kara para trafiğinin en önemli isimlerinden İranlı Ahmet Nazari Avrupa’da aranırken Türkiye’ye geliyor. Mehmet Ağar onu Türk vatandaşlığına geçiriyor taşıma ruhsatlı silah verdirtiyor.

"GEREKİRSE DUMANLA İŞARETLEŞECEĞİM ANCAK SÖZÜMÜ YERİNE GETİRECEĞİM"

Bu büyük skandal da ne yandaş medyada ne muhalif basında manşetten haber değil.(silahın markasını da söyleyeyim: GLOCK-19) Gerekirse dumanla işaretleşeceğim ancak sözümü yerine getireceğim. Çünkü ben de söz namus…

"TOLGA AĞAR’LA BENİ TANIŞTIRAN MUSTAFA KARLIDAĞ"

Cinayet konusuna geri dönelim kardeşlerim güç insanı şımartır. Tolga Ağar’la beni tanıştıran Mustafa Karlıdağ isminde eski bir tanıdığım. Bu arkadaşın oğlunun sünnet düğününde de bulunmuştum. Ben, Tolga Ağar, Mustafa Karlıdağ çok oturup sohbet ettik. Mustafa Karlıdağ normal galerici bir insan.

"ORHAN ADIBELLİ’Yİ ÖLDÜRTMEK İÇİN 2-3 TANE MAFYA GRUBU İLE MUSTAFA KARLIDAĞ AYRI AYRI GÖRÜŞTÜ"

Murat Boyracı’nın galiba Zorlu’da evi vardı. Mustafa Karlıdağ ile beraber orda buluşuyorlardı. Orhan Adıbelli’yi öldürtmek için 2-3 tane mafya grubu ile Mustafa Karlıdağ ayrı ayrı görüştü. Galerici kiralık katil ararsa cinayette böyle patlar.

Neymiş ben toplumda kahraman olmamalıymışım. Bana kızlarımın kahramanı olma şerefi yeter fazlasında gözüm yok. Gerekirse dumanla haberleşmeye yenileceksiniz, göreceksiniz!!! Unutmadan kardeşlerim yarın benim doğum günüm."