Erdoğan: Bu kur filan, bunların hiçbirisi geleceğimizi belirleyen şeyler değil

AKP
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çukurova Bölgesi sanayici ve iş insanları ile bir araya geldiği toplantıda konuştu.

Adana'da sanayici ve iş adamlarına seslenen Erdoğan, "Bu kur filan, bunların hiçbirisi bizim geleceğimizi belirleyen şeyler değil. Bizim geleceğimizi, biz belirleyeceğiz. 24'ünde siz bu kardeşinize yetkiyi verin, ondan sonra bu faizle şunla bunla nasıl uğraşılır göreceksiniz" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da Çukurova Bölgesi sanayici ve iş insanları ile bir araya geldiği toplantıda konuştu.

'GELECEĞİMİZİ BİZ BELİRLEYECEĞİZ'

Ekonomideki gelişmeleri değerlendiren Erdoğan, şöyle konuştu:

"Bu kur filan, bunların hiçbirisi bizim geleceğimizi belirleyen şeyler değil. Bizim geleceğimizi, biz belirleyeceğiz. Bir takım çevreler ısrarla Türkiye'nin başına kara bulutlar toplamaya çalışıyor. Halbuki Türk ekonomisi bu tür saldırılara karşı şerbetlidir."

Erdoğan, 24 Haziran seçimlerine ilişkin, "24'ünde siz bu kardeşinize yetkiyi verin, ondan sonra bu faizle şunla bunla nasıl uğraşılır göreceksiniz" dedi.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Vatandaşlara, yastık altındaki altın ve dövizlerini Türk lirasına çevirme çağrısında bulunan Erdoğan, "Yastık altında hala döviz varsa TL'ye çevirelim. Bize ekonomik harp ilan edene bizim de gereğini, milli seferberliği yapmamız lazım" diye konuştu.

YORUMLAR