Erdoğan: Bana üniversite mezunu değil bile dediler

AKP
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa'da konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, diploması hakkındaki tartışmalara ilişkin, “Bize ne iftiralar attılar, üniversite mezunu değil bile dediler. Bana gerek kalmadı, okul rektörü cevabını verdi zaten” açıklamasında bulundu.

Erdoğan, uzun süredir görevde olduğunu hatırlatarak "Dünya liderlerinden bunların hangisi kaç tane liderle acaba görüşmüş? Şu anda bu kardeşiniz Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda en uzun süre görev yapan liderlerden bir tanesi. Evet, en uzun süre. Şu anda benimle beraber bir Sayın Putin var" diye konuştu. 

AKP'nin cumhurbaşkanı adayı AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa'da konuştu. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Her yerde gururla söyledim ben Kasımpaşalıyım. Burada doğdum burada büyüdüm.

"BANA ÜNİVERSİTE MEZUNU DEĞİL BİLE DEDİLER"

Bize ne iftiralar attılar, üniversite mezunu değil bile dediler. Bana gerek kalmadı, okul rektörü cevabını verdi zaten.

Kızlarda okuma oranı yüzde 45'ten 82,5'e çıktı. Eskiden kızların okuması gibi bir şey mi vardı? Ama biz bunu yaygınlaştırdık. Üniversitede ise yüzde 13'ten yüzde 42'ye çıktı.

Aslında Bay Kemal ile Bay Muharrem'i muhatap almamam gerekiyor ama ne yapayım rahat durmuyorsunuz.

YORUMLAR

yorum-23868
Cuma ğolat
Hala diyoruz

yorum-23874
HALA iNANMIYORUZ SANA, CUNKU HALA YALAN SöYLüYORSUN
"üniversite mezunu değil bile dediler. Bana gerek kalmadı, okul rektörü cevabını verdi zaten” Millet senin yalanina inanmayinca, sozkonusu yalanini Rektore söylettin. ama ne care -- hala inanmiyoruz sana !