Sosyal medya fenomeni Salih Hanzade Instagram hesabı 1 milyon takipçiye ulaştı. Uzun yıllardır sosyal medya uzmanlığı ve sosyal medya fenomenliği yapan Salih Hanzade takipçilerine 1 milyon kez teşekkür ettiğini söyledi. Youtube ve TikTok projeleri de olduğunu, en kısa zamanda o platformlara da düzenli içerik üreteceğini duyuran Salih Hanzade, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Instagram'da eğlenceli, bilgi ve ilham verici paylaşımlarına devam edeceğini de duyurdu.

Dedektif kimdir? Dedektif kimdir?

SALİH HANZADE KİMDİR?

1 Temmuz 1995'te Manisa'da dünyaya gelmiştir. Aslen Manisalı Merkezlidir. Salih Hanzade uzun bir süre İstanbul Pendik ve Güngören'de yaşamıştır. İlkokulu Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulunda, liseyi ise Kurtköy Anadolu Lisesinde okumuştur. Ticarete çocuk yaşlarda atıldığı sebeple okulunu yarım bırakmış ve erken yaşta iş dünyasına atılmıştır. Bu yönü hayranları tarafından çokça takdir edilmektedir.

Birçok ünlünün sosyal medya hesaplarına yardımcı olan Salih Hanzade'nin yaptığı işler şu şekilde sıralanabilir; sosyal medya uzmanlığı, hesap yönetimi, PR çalışmaları yapmaktadır.

Instagram hesabını merak edilenler için Salih Hanzade INSTAGRAM HESABI: "@salihhanzade35"