Kaza ya da hastalık nedeniyle yaşayabileceğiniz sağlık sorunlarına karşı kendinizi güvence altına almak için özel sağlık sigortası yaptırmanız önerilir. Sağlık sigortası nedir diye araştırdığınızda bu sigortanın size sağlık harcamaları konusunda teminat sunduğunu görebilirsiniz. Sigorta teminatları dahilinde yıl içerisinde ortaya çıkabilecek sağlık sorunları en iyi şekilde karşılanmaktadır. Genel ve özel şartlar kapsamında sigortadan yararlanmak için poliçenizi doğru şekilde yaptırmanız gerekir. Özel sağlık sigortası ile elde edeceğiniz avantajlar ise şu şekildedir:

Tedavi Masraflarına Karşı Güvence Sağlar

Kaza ya da hastalık durumlarında özel sağlık sigortanız ortaya çıkacak yüksek maliyetlerde dahi size güvence sağlar. Kendinizi maddi güvence altına alacağınız bu sigorta türünde sağlık hizmeti giderlerinin ne oranda karşılanacağı poliçenize bağlıdır. Buna göre masraflar belli bir oranda ya da tamamen karşılanabilir.

Yurt Dışında Tedavi İmkanı Sunar

Başka bir ülkede sağlık hizmeti almak pek çok kişi için çok masraflı olarak görülür. Ancak yaptıracağınız sağlık sigortası ile bu masraflarınızı minimum düzeye indirmeniz mümkündür. Ek bir ücret ödemeden yurt dışında tedavi hizmeti alabileceğiniz sigorta desteğini, isterseniz ek teminatlarla daha da geniş hale getirebilirsiniz.

saglik-2

Bir Yıl Boyunca Geniş Kapsamlı Sağlık Hizmeti Alabilirsiniz

Hem ayakta hem de yatarak tedaviyi kapsayan özel sağlık sigortası 1 yıl süre geçerlidir. Bu sürenin sonunda isteğinize göre sigorta poliçenizi yeniletmeniz ve poliçe prim bedelini ödemeniz gerekir. Sigortanızın kapsam detaylarını öğrenmek için poliçenizi inceleyebilir ya da doğrudan sigorta firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Acil Tedavi Masraflarınızı Karşılar

Beklenmedik anlarda ortaya çıkan yüksek tutarlı acil tedavi masraflarınızı sağlık sigortası ile karşılayabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde normal yaşantınıza dönme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hem Kendiniz Hem de Sevdikleriniz için Sigorta İmkanı

İsteyen herkes kendisi ve sevdikleri için sigorta imkanlarından yararlanabilir. Eşiniz ya da çocuğunuz için sigorta yaptırarak onların geleceklerini garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız prim ödemelerini vergi matrahınızdan da düşebilirsiniz. Sigorta şirketleri size aile indirimi de sunmaktadır.

saglik3

Düşük Prim Ödemesi

Tedavi masraflarınız yüksek olmasına karşın sağlık hizmeti almak için ödeyeceğiniz sigorta prim tutarı masraflara göre çok daha düşük olacaktır. Net olarak ne kadar prim ödeyeceğinizi sigorta firmasının sigorta fiyat teklifi al hizmetinden öğrenebilirsiniz.

En İyi Hastanelerde Muayene Olabilirsiniz

Özel hastanelerde ve en iyi doktorlara muayene olmak özel sağlık sigortası ile mümkündür. Demir Sağlık bünyesinden yaptıracağınız sigorta ile ek ücret ödemeden kaliteli sağlık olanaklarından yıl boyunca dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.