Son dönemlerde en çok tartışılan konuların başında konut fiyatları geliyor. Artan maliyetler konut fiyatlarına doğrudan etki ederek konut fiyatlarının artmasına neden oluyor. Konut fiyatlarında meydana gelen bu artış, kira derdinden kurtulmak ve kendine ait bir ev satın almak isteyen insanları farklı alternatiflere yönlendiriyor. Prefabrik sektörü, dünyanın birçok noktasında tercih edilen bir ev modelidir. Sahip olduğu uygun fiyat ve modern yapısı ile Türkiye’de de en çok tercih edilen ev modeli haline gelmiştir. Özellikle büyükşehir yaşamından sıkılan ve kendine ait farklı lokasyonlarda yaşamını sürdürmek isteyen kişiler prefabrik ev modelleri ile hayallerindeki evlere kavuşuyor.

Atıl kalan arsalarınız prefabrik ev modelleri ile değeri artırılarak dilediğiniz ev modelinin yapılmasına destek olmakta. Kolay kurulumu ve yapımı ile ev sahibi olmak için artık uzun yıllar beklemenize gerek kalmaz. Prefabrik sektörü, alanında uzman kişiler ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermekte. Sizler de prefabrik ev modelleri arasında yaşam tarzınıza uyum sağlayan ev modellerine bakarak satın alabilir ve kendi evinizi dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Villa Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik villa, özellikle kalabalık ailelerin tercih ettiği bir modeldir. Büyük ve görkemli yapısı ile klasik betonarme yapılardan oldukça farklı olan prefabrik villalar müstakil yaşam tarzını benimsemek isteyen insanlara umut oluyor. Sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanım vadeden prefabrik villa modelleri dilediğiniz tüm noktalara kurulum yapılabiliyor. Prefabrik villa satın almak isteyen insanların en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi prefabrik villa yapım süreçleridir. Klasik betonarme villa yapıları uzun yıllar tadilat aşamasında kalmasından dolayı ev teslimat süreçleri değişkenlik gösterebilir. Prefabrik sektöründe aynı durum söz konusu değildir. Yapım aşamasından ev teslim sürecine kadar sizlere birebir sürece dahil olacağınızdan dolayı evinizin ne zaman teslim edileceğini, kurulum sürecinin ne şekilde ilerlediği hususunda direkt olarak bilgi edinebilirsiniz. Prefabrik villalar 10 ila 15 gün içerisinde her detayı hazır olarak sizlere teslim edilir. Ev içerisinde ekstra değiştirmeniz gereken bir nokta yer almaz. Evin her noktası alanında uzman kişiler tarafından özenle tamamen sizlerin isteğine göre hazırlanır.

Prefabrik-Villa-Modelleri-2

Prefabrik villa yapım süreçlerine ilk olarak proje aşaması ile başlanır. Sizler bu aşamada evin ana hatlarını belirleyebilirsiniz. Prefabrik villa projesi özel programlarda özenle hazırlanır. Her noktası milimi miline hesaplanarak evin ana şeması belirlenir.

Proje aşaması bittikten sonra kalite kontrol ve mimarlar tarafından onay süreçleri tamamlanarak üretime başlanır.

Prefabrik villa üretim aşamasında son teknoloji makineler kullanılır. Bilgisayar ortamında hazırlanan prefabrik villa ev modelinin kesimleri yapılır. Proje aşamasında oda detaylarının tüm ölçüleri yer almasından dolayı tüm kesim işlemleri tek tek hesaplanarak yapılır ve demontaj hali ile kurulum yapılacak noktalara yönlendirilir.

Prefabrik villa yerinde kurulum yapılmasından dolayı tüm parçalar özel malzemelere sarılarak nakliye araçlarına yüklenerek yönlendirilir. Gerek nakliye gerekse de teslimat ile ilgili herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Prefabrik villa teslim edildikten sonra kurulum işlemlerine başlanır. Kurulum işlemleri 2 ila 3 iş günü içerisinde tamamlanır. Boya, su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi tüm aşamalar profesyonel ustalar tarafından hazırlanarak sizlere teslim edilir. Ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmadan evinizi hazır olarak teslim alabilirsiniz.

Prefabrik-Villa-Modelleri-3

Anahtar Teslim Ev Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları en çok araştırılan konuların başında gelir. Artan kira fiyatları nedeniyle alternatif yollar arayan insanlar, her detayı ile büyük ses getiren prefabrik sektörüne yöneliyor. Prefabrik sektörü, hem yapı olarak hem de fiyat olarak klasik betonarme yapılardan oldukça farklıdır. Herkesin bütçesine hitap eden ev seçeneklerine sahip prefabrik sektörü, birbirinden farklı ve modern ev seçenekleri ile ev satın almak isteyenlere fayda sağlayan prefabrik evleri sizler de tercih edebilirsiniz.

Ev satın almak için yıllarca beklemenize ve gelirinizden çok eve yatırım yapmanıza gerek yok. Prefabrik evler ile klasik betonarme yapılarında belirlenen fiyatlardan yaklaşık %70 daha uygun fiyatlara bir ev sahibi olabilir ve evinizi tamamen kendi isteğinize göre dizayn edebilirsiniz. Fiyatlar ve ev modelleri hakkında bilgi almak isterseniz prefabrik satış ofislerine gelerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.