Meteoroloji'den 33 il için kar yağışı uyarısı Meteoroloji'den 33 il için kar yağışı uyarısı

Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık, grubun Ankara konseri sonrası saldırıya uğradı. Dudarık'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Konser için Ankara'da olan Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık geçtiğimiz çarşamba günü konser sonrası saldırıya uğradı. 

Emir Yaşar, M. Doğa Usta, Ahmet Çilingir, Muzaffer Doğan ve Mehmet Dudarık'tan oluşan grup, 14 Aralık Çarşamba akşamı konser vermek üzere Ankara'ya gitti. konserin ardından telefonla konuşmak için dışarıya çıkan Dudarık, tanımadığı bir şahıs tarafından "ayağıma bastın" denerek darp edildi.

Yaşananları sosyal medya hesaplarından duyuran Piiz grubu, başına çok sayıda darbe alan Dudarık'ın hayati tehlikesinin sürdüğünü ve yoğun bakıma alındığını belirtti. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Sevgili kardeşimiz, grubumuzun davulcusu Mehmet Dudarık, geçtiğimiz çarşamba günü Ankara'da verdiğimiz konser sonrasında, tanımadığı bir şahsın "ayağa basma" bahanesiyle sataşması sonrası, arkası dönük bir şekilde telefonla konuşurken saldırıya uğramıştır. kafasına aldığı çok sayıda darbe sonrası hastaneye kaldırılan davulcumuzun hayati tehlikesi devam etmektedir ve yoğun bakımda bulunmaktadır. Saldırgan şahıs, kolluk kuvvetleri tarafından yakalanmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna ve sevenlerimize üzüntü ile duyururuz." 

Kaynak: Gazete Duvar