Show TV'de yayınlanan İbo Show'un 11'inci bölümüne Muazzez Ersoy, Bülent Serttaş, Ali Sunal, Doğa Rutkay ve oryantal Didem Kınalı konuk olarak katıldı.

Bülent Serttaş'ın Didem Kınalı dans ederken sürekli başka yere bakmaya çalışması ve performans esnasındaki hareketleri tepkilere neden oldu. 

DİDEM KINALI: BANA SAYGISIZLIK YAPMIŞTI

2. Sayfa'ya konuşan Kınalı, “Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum” dedi.

“Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım” diyen Didem, tepkisini şöyle sürdürdü:

“Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım. Orada dans ve sanat var.”

ALİ SUNAL: TABİİ Kİ HAYRANLIKLA İZLEDİM

Programın bir diğer konuğu Ali Sunal konuyla ilgili olarak kendisinin de gösteriyi izlemiyor gibi göründüğü bir karenin sosyal medyada paylaşılması üzerine, "Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabii ki hayranlıkla izledim. Didem Kınalı'nın harika performansını bakmadığım tek anı yakalamış cano" dedi. 

Şarkıcı Hadise'den de Kınalı'ya destek geldi. Instagram hesabı üzerinden dansçının bir videosunu yayınlayan Hadise, "Dans alkışlanır. Dans sanattır" notunu düştü.