Kılıçdaroğlu, Ankara’dan Maltepe Cezaevi’ne yürüyeceğini açıklamıştı

Özgürlük ve Dayanışma Partisi Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş, CHP'nin Enis Berberoğlu için yarın (Perşembe) Ankara'dan İstanbul'a başlatacağı yürüyüşe destek için orada olacaklarını açıkladı.

Alper Taş Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ''Kemal Kılıçdaroğlu yarın 11'de Ankara Güvenparktan #AdaletiçinİstanbulaYürüyor Yarın Güvenparkta Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanındayız'' dedi.

Gözden kaçırmayın

İbrahim Haskoloğlu'ndan Cüneyt Özdemir'e: Senin seviyen Rasim Ozan, Hadi Özışık İbrahim Haskoloğlu'ndan Cüneyt Özdemir'e: Senin seviyen Rasim Ozan, Hadi Özışık

Konuya ilişkin Özgürlük ve Dayanışma Partisi'nden yapılan açıklamada da, ''Kemal Kılıçdaroğlu 11.00'de Ankara'dan #AdaletiçinİstanbulaYürüyor Başkanlar Kurulu üyemiz Alper Taş, ve Parti heyetimiz Güvenpark'ta olacak'' denildi.

NE OLMUŞTU

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları davasında 25 yıl hapis cezasına çarptırılarak tutuklanmış ve Maltepe Cezaevi'ne gönderilmişti. Tutuklanmaya tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yarın (Perşembe) Adalet için Ankara'dan İstanbul'a yürüyüş başlatacağını açıklamıştı.