Niğde'de, Kiraz Büyüksaraç isimli kadın, boşanma aşamasında olduğu Mehmet Büyüksaraç tarafından öldürüldü. Gözaltına alınan Büyüksaraç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Niğde'de, Mehmet Büyüksaraç isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Kiraz Büyüksaraç'ı öldürdü. Edinilen bilgilere göre, Nar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Mehmet Büyüksaraç, 10 gün önce birlikte boşanma kararı aldığı Kiraz Büyüksaraç ile konuşmak için buluştu. Mehmet Büyüksaraç burada, Kiraz Büyüksaraç’ı çok sayıda bıçak darbesi ile yaraladı.

Erdoğan: Hayatımızın hiçbir döneminde yatırımcı düşmanlığıyla siyaset yapmadık Erdoğan: Hayatımızın hiçbir döneminde yatırımcı düşmanlığıyla siyaset yapmadık

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kiraz Büyüksaraç, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olay sonrası gözaltına alınan Mehmet Büyüksaraç, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.