Şafak Sezer'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dilemesinden sonra Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı'nın Twitter kavgaları gündeme gelmişti.

İddiaya göre Gezen, Şafak Sezer'e 'yalapaçino' göndermesi yapmış buna karşılık Tamer Karadağlı da 'darbekatör bayram' diye yazmıştı. Gerçek bugün ortaya çıktı. Meğer o açıklamaların yapıldığı hesaplar sahteymiş. İki ünlü isim de olayın şaşkınlığını yaşıyor.

MÜJDAT GEZEN: BÖYLE BİR KOMEDİ OLAMAZ

Twitter'da dün gece boyunca hashtag listesinden düşmeyen konu için Gezen, 'Ben bilgisayarı açmasını bilmem, sosyal medyada yokum. Biri benim adıma Şafak Sezer'e twit atmış. Başka bir sahte Tamer Karadağlı, bana cevap yazmış. Kendi aralarında tartışıyorlar. Böyle bir komedi olmaz. Tamer Amerika'daymış. Dönünce haberi olmuş, hemen beni aradı, gerçeği anlattı' diye konuştu.

TAMER KARADAĞLI: DAVA AÇACAĞIM

Yapılan iddialar üzerine bir açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım" dedi. (haber3)