Vatan ve Milliyet'in başına Akif Beki

Başbakan Erdoğan'ın basın danışmanlığı görevini de yapmıştı…

Vatan ve Milliyet'in başına Akif Beki

Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Grubu'ndan satın alınarak Demirören&Karacan ortaklığında kurulan DK Gazetecilik'e satılan Vatan ve Milliyet gazeteleri başına yeni bir isim getirildi.

 

Twitter'da birkaç gündür konuşulan ve daha sonra Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar'ın da açıkladığı iddiaya göre, Milliyet ve Vatan'dan sorumlu medya grup başkanı Akif Beki oldu.

 

Son olarak, Radikal Gazetesi köşe yazarı olan Akif Beki Beki Kanal 24′ün Genel Yayın Yönetmenliğini sürdürüyordu. Daha de Başbakan Erdoğan'ın basın danışmanlığı görevini yapmıştı.

 

Vatan Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüten İsmail Yuvacan ile Milliyet Gazetesi genel yayın yönetmeni Tayfun Devecioğlu'nun durumlarının önümüzdeki günlerde belirginleşeceği gelen bilgiler arasında...


DEMİRÖREN GRUBU’NDAN MİLLİYET-VATAN AÇIKLAMASI!

DK Gazetecilik AŞ, Milliyet ve Vatan'da yönetim değişikliği yapılacağı haberlerine açıklık getirdi…

 

İşte o açıklama:

 

Bugün bazı dijital yayın organlarında yer alan “Milliyet ve VATAN’da yönetim değişikliği” yönündeki haberler tümüyle asılsızdır.

 

DK Gazetecilik AŞ gündeminde herhangi bir görev değişikliği veya şirket yönetiminde yeni bir yapılanma yoktur.

 

Kamuoyunda yanlış algılamalara meydan verilmemesi açısından, DK Gazetecilik AŞ ve Demirören Ailesi tarafından yapılmayan açıklamalara itibar edilmemesi rica olunur.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2012, 22:03
YORUM EKLE