'Radikal İki' için okurları kampanya başlattı

Radikal İki okurlarından Doğan Holding'e: Yeniden yayınlayın!

'Radikal İki' için okurları kampanya başlattı

Radikal gazetesinin dijital yayıncılığa geçmesinin ardından kapatılan eki Radikal İki'nin yeniden yayımlanması için İzmir'den Caner Fidaner change.org sitesinde bir kampanya başlattı.

Medyatava'nın haberine göre; kampanyada Doğan Yayın Holding’e hitaben şöyle denildi:

"Basılı Radikal Gazetesi'nin kapanmasından sonra eklerinden Radikal Kitap, Hürriyet Gazetesi'nin eki olarak her Cuma yayımlanacak. Fakat Türkiye'nin siyaset ve kültür alanında büyük rol oynayan Radikal İki'nin yayın hayatı sona ermiş görünüyor. Başka bir gazete ya da dergi ile bu boşluk doldurulamaz. Bu yüzden Radikal İki'nin de haftalık ek olarak yeniden yayımlanmasını istiyoruz."

 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2014, 23:58

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Haluk özyurt
Haluk özyurt - 6 yıl Önce

...18 yıldan beri bir tek tanesini bile atmaya kıyamadan biriktirdiğim binlerce gazetemi ve özellikle radikal iki eklerini bir çırpıda ve bir kaç hüzünlü yazı ile son vermeye ne hakkınız var?...bir döneme damgasını vurmuş,kimsenin bırak yazmayı konuşmaya dahi cesaret edemediği konuları cesurca yazan,çizen,paylaşan okur ve takipçilerine haksızlık değil de nedir bu durum?...en azından biraz okuyucuya saygı lütfen,zira size yıllarca onlar ekmek sunmadı mı?

SIRADAKİ HABER