Protestolar işe yaradı: Kütahyalı'nın Beyaz TV’deki işine son verildi

Beyaz TV önünde protesto eylemi planlayan Boşnaklar ve Ahlak Gönüllüleri Platformu da eylemin iptal edildiğini duyurd

Protestolar işe yaradı: Kütahyalı'nın  Beyaz TV’deki işine son verildi

Beyaz TV’nin Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, Twitter’dan yaptığı açıklamayla Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’deki işine son verildiğini duyurdu.

Canlı yayında Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözleri nedeniyle 21 ay önce kanaldan ayrılan ve Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programıyla ekranlara dönen Rasim Ozan Kütahyalı'nın işine yine son verildi.

Kanalın Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, dün kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yarın akşam itibarıyla Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de yer almayacaktır” ifadesini kullandı.

AHLAK GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU BEYAZ TV ÖNÜNDEKİ PROTESTOYU İPTAL ETTİ

Kütahyalı’nın ekrana dönmemesi için Beyaz TV önünde protesto eylemi planlayan Boşnaklar ve Ahlak Gönüllüleri Platformu da eylemin iptal edildiğini duyurdu: "Camiamızın üstün gayretleri neticesinde Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV ile ilişiği kesildi. Ahlak Gönüllüleri Platformu’nun bu akşam Beyaz TV önünde yapacağı protesto iptal edilmiş olup saat 21.00’da Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde basın açıklaması yapılacaktır."
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 13:04

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürtlere hakaret her daim serbest
Kürtlere hakaret her daim serbest - 7 ay Önce

Her gun televizyonlarda Kurd halkina her cesit hakaret ve kiskirtici demecler virilyor -- ki bu Rasim Ozan Kutahyali onlarla kar$ilastirildignda melek gibi bir adamdair. Demek istedigim, bir avuc Bosnak ile ilgili basit bir deyim sarf etti diyezavalli adami bin pisman ettiler

SIRADAKİ HABER