‘Küçük fareniz geldi’

Ahmet Hakan Perihan Mağden’in yazısını eleştirdi…

‘Küçük fareniz geldi’

Perihan Mağden Taraf’ta, Ertuğrul Özkök’ün 'Ahmet Kaya ile helalleşme'si üzerine yazıdğı yazıyı eleştiren  'Bir Utanmazlığın Anatomisi' başlıklı yazı yazmıştı. ( İlgili yazı buradan okunabilir >>> )

Ahmet Hakan da bugünkü yazısında Perihan Mağden’i eleştirdi.

Yazının tamamı: http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/printnews.aspx?DocID=18089956

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap Kulaç Şişman
Mehtap Kulaç Şişman - 7 yıl Önce

Perihan MAĞDEN Ertuğrul ÖZKÖK HAKKINDA yetkiliykende bu yazıları yazdı ve haklıydıda
Perihan Mağden tabiki herkesten daha özgür ve müdanasız.Bence bunun en büyük nedeni tuzu kuru olması.Karın doyurma derdi olsaydı bu kadar özgür olamazdı.Aileden kalan miraslar onu özgür yapıyor.
Ama bazen haddini aşıyor.Mesela Nuray Merte saldırısı tamamen kişisel.Mesela bir kadın kendi kadar güzel bi kadının etrafında olmasını istemez ya.O kadını tamamen subjektif olarak kötü gibi göstermek ister.onun gibi birsey.Akıllı ama sindirmiş değil.Keyifli ama herzaman adil değil.Genede çok sevimli..Farklı bir ses.Bin kere Ertuğrul Özköke tercih edilesi bir tipi

haydar yüksel
haydar yüksel - 7 yıl Önce

farzedelim ki gercekten öyle, peki P. Maden yazisinin iceriginde hakli degil mi, hakli, hem de sonuna kadar. Bir insan baska bir insandan ömür boyu nefret edebilir mi, delirmemisse etmez. Maden Özkök hakkinda durup dururken mi yazdi, hayir. Adam utanmadan Oray Egin denilen tipe yaptirmak istedigi empati icin Ahmet Kaya'yi kullanmadi mi, kullandi, terbiyesizce. Burda P. Maden intikam pesinde dersen, sana da pek terbiyeli denmez degil mi sayin Hakan, dense dense "yagci" denir.