Hasan Cemal günlük yazıları için yerini seçti

Cemal, haftada 5 gün yazılarıyla okurlarının karşısına çıkacak...

Hasan Cemal günlük yazıları için yerini seçti

Türkiye medyasına “muhabir”, “Ankara Temsilcisi”, “Genel Yayın Yönetmeni” ve “yazar” olarak damga vuran gazeteci Hasan Cemal, günlük yazılarını bağımsız internet gazetesi T24'te sürdürecek.

Hasan Cemal; salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri yayımlanmak üzere haftada beş yazıyla okurlarının karşısına çıkacak.

Cemal, Milliyet'le olan bağların kopmasının ardından Kandil'de KCK Yürütme Konseyi Başkanı Murat Karayılan'la röportaj yaptı; yine 'Barış Sürecinde Güneydoğu Notları' başlıklı röportaj dizisi de hazırladı.

Bunların yanısıra aynı süreçte Türkiye'de canlı blog kullanan ilk yazar da olan Hasan Cemal, artık günlük yazılarını da T24'te sürdürecek.  

HAFTADA 5 GÜN YAZI VE ANINDA YORUM

Hasan Cemal, Kandil ve Güneydoğu röportajları gibi özel çalışmalar yapacağı dönemler dışında her hafta beş gün T24'te okurlarının karşısına çıkacak.

Cemal'in yazıları; salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri yayımlanacak. Hasan Cemal, Kandil'deki basın toplantısı gibi sıcak gelişmelerde ise anında yorum ve analizler kaleme alacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2013, 11:41

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Garo Kapriyelyan
Garo Kapriyelyan - 7 yıl Önce

Usta'nın yazılarını takip edebileceğimiz için mutluyum.T 24 te sağlık ve uzun ömür dilerim.Daha uzun yıllar Usta'nın kaleminden dökülen fikir ve görüşleri izleyelim.

SIRADAKİ HABER