Gülerce'nin Gülen iddiası: Mehdi olduğuna, Allah'tan emir aldığına inanıyor

Hüseyin Gülerce Star’daki yazısında Gülen’i anlattı

Gülerce'nin Gülen iddiası: Mehdi olduğuna, Allah'tan emir aldığına inanıyor

Bir dönem Fethullah Gülen Grubu’nun içinde yer alan Hüseyin Gülerce Star’daki yazısında Gülen’in mehdi olduğuna inandığını, diazem kullanıp halüsinasyonlar gördüğünü yazdı:

“Bir emekli vaizin bu çapta ihanetini, Türkiye’yi yönetmeye kalkma hastalığını nasıl izah edeceğiz?

Bir emekli vaiz Türkiye’yi neden yönetmek ister? Bütün dünyaya yayılarak neden küresel halüsinasyonlar görür? İnsanları daha ortaokul, lise sıralarından hipnotize ederek, onları kendi kafasındaki bir projenin kurşun askerleri yapmaya neden kalkar? Bunu köylülük kompleksi ile açıklayamayız.

Tek bir izah var. Bu cani baştan beri kendini “Mehdi sanıyor. Mehdi olduğuna, Allah’tan doğrudan emir aldığına inanıyor... Etrafındakileri, “Beklenen Salih Zat” olduğuna inandırmış. Çocukluk çağından itibaren evlatlarımıza, bunun -haşa- Peygamberimizle görüştüğü, bütün kararları Peygamberimizle istişare ederek aldığı anlatılmış. Telefon dinlemelerinin getirdiği bilgilerden istifade edilerek bunun hadiseleri önceden bildiğine insanlar ikna edilmiş. 50 yıldır diazem kullandığı için gördüğü halisünasyonlar, velayet kanıtı olarak bütün Anadolu’ya yayılmış...

Darbeye rağmen Gülen’e hala biat edenler, onun Mehdi olduğuna, “Beklenen Salih Zat” olduğuna hala inanıyorlar. Yanında onun hipnoz zehrinin dağıtımını yapan biri, beş ay önce Zaman gazetesinde, “Beklenen Salih Zat, 2016 yılında duruma hâkim olacak, bahar müjdesi veriyorum” diye yazdı. (Darbenin ilk işaret fişeği bu yazıydı)

FETÖ’nün kıyameti, F. Gülen’in Mehdi olmadığının, “Beklenen Salih Zat” olmadığının Gülenistler tarafından kabul edilmesiyle kopacaktır. Kanlı darbe teşebbüsüyle, bedduasıyla, cinnetiyle, masum insanları katletmesiyle, yalanlarıyla, kibriyle, sahtekârlığı ile ihanetleriyle onun Mehdi olmadığını çok yakında görecekler ve bir boşluğa düşecekler...”
***
"DİAZEM" NEDİR?

Diazem anksiyolitik, antikonvülsan, sedatif, kas gevşetici ve hafıza zayıflatıcı etkilere sahiptir. Bu şekli de anksiyete, uyuyamama, nöbetler, alkol yoksunluğu, ve kas spazmları gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Diazem ilacının en çok görülen yan etkisi halüsinasyon gördürmesidir. Ayrıca paradoksik olarak anksiyete, uyku bozuklukları, saldırganlık yapabiliyor.

ABDULLAH AYMAZ NE YAZMIŞTI?

Zaman Gazetesi’nden Abdullah Aymaz Şubat ayındaki yazısında “2016 yılı çok zor geçecektir, felaketler yakındır. Aynı zamanda umut yılıdır. Neden mi? 2016 yılında göğsü yumruklandıkça genişleyen Sâlih Zât'a görevi bildirilecektir” diye yazmıştı. Fethullah Gülen Grubu’nda manevi otorite olan Abdullah Aymaz, yazılarında sürekli olarak Mehdi, Mesih ve kurtarıcı vurgusu yaparak Gülen'e işaret etmekteydi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2016, 10:41

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER