Erdoğan'ın iftar masası Washington Post'ta

Gazeteden Adam Taylor, Twitter kullanıcılarının iftar sofrası ile ilgili fotoğraflarını sayfasında paylaştı

Erdoğan'ın iftar masası Washington Post'ta

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar yemeklerinde kullanılan ve maliyeti tartışma yaratan masa, ABD'de yayınlanan Washington Post gazetesinin web sitesine de konu oldu.

Washington Post'a dış haberler konusunda yazı yazan Adam Taylor, Twitter kullanıcılarının fotoğraflarını sayfasında paylaştı.

BBC Türkçe servisinde yer alan habere göre, Taylor, "Masanın büyük olduğunu fark etmişsinizdir. Epey büyük. Böyle bir masanın pratik olduğunu düşünmek zor. Samimi akşam yemeklerine uygun olmadığı açık" dedi.

İşte Taylor'ın paylaştığı görüntülerden bazıları:

Bünyamin S. adlı kullanıcı 'Onların #Nasa'sı varsa bizim de AK Saray'da #Masa'mız var. :)' demiş.


'Ak Saray'da verilen iftar yemeğinde Cumhurbaşkanınımız ve misafirleri dış siyasetimiz hakkında önemli kararlar aldı' Emre Ayaz'ın paylaşımı.@onediocom'dan@onediocom'dan


Türk internet kullanıcıları büyük masada yenen yiyeceklerin de büyük olması gerektiğini düşünmüş olsa gerek. "Hurmasız İftar Masası Olmaz" Heisenberg @Heisinbergg adlı Twitter hesabından.


Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2015, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabahattin Akdağcık
Sabahattin Akdağcık - 3 yıl Önce

Utanmazlığın sınırı yok... Ashabını Kayıran Parti'nin işleri bu, başka ne beklenir ki. Soma'da, Ermenek'te ve daha yüzlerce maden ocağında terlerini, yetmedi kanlarını akıtarak çalışan emekçinin hakkı bunların kursağında kalacaktır bir gün. Bu konuda en küçük bir kaygım ve şüphem yok. Ama bizler bu adaletsizliğe bir gün adaletin içi doluncaya dek dayanmak zorunda olduğumuzu da bilmeliyiz...