'Dünya Halleri' yayın hayatına son veriyor

Haberi, M. Serdar Kuzuloğlu duyurdu

'Dünya Halleri' yayın hayatına son veriyor

Teknoloji, bilim, dünya, tasarım ve internet üzerine haberler yapan Dünya Halleri adlı site, bugün yayın hayatına son veriyor.

Serdar Kuzuloğlu siteye yeni içerik eklenmeyeceğini fakat mevcut sayfaların ve arşivin açık kalacağını duyurdu.

Kasım 2014’te gazeteci-yazar M. Serdar Kuzuloğlu tarafından kurulan sitede bugüne kadar 6 binin üzerinde haber yayınlandı.

Kuzuloğlu kaleme aldığı veda yazısında, sitede hiçbir reklam ve ücretli içerik yayınlamadıklarını fakat günlük 30-40 bin ziyaretçi sayısının yetmediğini belirtti.

Kuzuloğlu, yazısına şöyle son verdi:

“Sonuca gelirsek: Son derece nezih bir kitleye ulaşan Dünya Halleri sitesi 25 yıllık medya hayatımda en çok emek verdiğim ve en gurur duyduğum projelerden biri olarak defteri bugün alnının akıyla kapatıyor. Güzel ve faydalı bir kaynak oluşturmaya çalıştık. Daha iyisi mutlaka olabilirdi. Gücümüz ve kaynaklarımız bu kadarına yetti. Site ve arşivimiz yayında kalacak ancak artık yeni bir içerik eklenmeyecek.

En başta bu güne kadar benimle birlikte siteye emek veren gelmiş-geçmiş bütün editörlerimize, destek olan kurumlara ve elbette bizleri bu yolculuğumuzda yalnız bırakmayan siz okuyucularımıza bütün kalbimle teşekkürlerimi sunarım.

Başka bir heveste yeniden karşılaşmak dileğiyle.” 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 16:38

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER