Demokrat Haber Gönüllü Muhabir ve Editör Eğitimi

Belki siz de katılmak istersiniz

Demokrat Haber Gönüllü Muhabir ve Editör Eğitimi

Demokrat Haber'e gönüllü muhabir ve editör olmak için "Alternatif Medya ve Yurttaş Medyası Eğitim Programı"na katılmak ister misiniz?

Ya da belki ilgili arkadaşlarınız katılmak ister…

24-29 Ağustos tarihleri arası İstanbul'da ücretsiz olarak Marmara Bölge Eğitimi düzenlenecek.

Dokuz8HABER'in desteğiyle verilecek 5 günlük eğitimde temel habercilikten medya ve sosyal medya etiğine; video-fotoğraf haberciliğinden, saha deneyimlerine kadar geniş bir alanı kapsayan toplam 30 saatlik eğitim programı kapsamında alanında uzman ve deneyimli gazeteciler, yurttaş habercileri ve akademisyenler eğitimci olarak görev alacak.

Eğitim programının ayrıntılı içeriği 18 Ağustos tarihinde duyurulacak.

Eğitim 24-29 Ağustos tarihleri arasında Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz'den katılımla İstanbul'da hayata geçirilecek. 

Eğitim programına kabul edilen İstanbul dışından gelecek katılımcıların yol ve konaklama masrafları Dokuz8HABER desteğiyle karşılanmaya çalışılacak.

Başvurmak isteyenler demokrathabermerkezi@gmail.com adresine öz geçmişlerini, bu eğitimden beklentilerini ve amaçlarını anlatan bir paragraflık metin gönderebilirler.

İzmir Bölge Eğitimi 15-20 Eylül, Ankara Bölge Eğitimi 6-10 Ekim, Diyarbakır  Bölge Eğitimi ise 3-8 Kasım tarihlerinde hayata geçirilecek. Bu eğitimlere katılma talebi için de demokrathabermerkezi@gmail.com'a başvurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 13:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

haberin tün sosyal medyaya yayilmasi ile talep cogalicaktir.