Cavit Çağlar'dan Olay TV açıklaması

"Olay TV yayın ekibinin yaptığı yayınlar beni rahatsız etti"

Cavit Çağlar'dan Olay TV açıklaması

Cavit Çağlar'ın lisansını elinde bulundurduğu Olay TV, kapandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Cavit Çağlar, ortağı ile yayın politikası konusunda yaşadıkları anlaşmazlığı aşamadıklarını söyledi.

Çağlar şu açıklamayı yaptı:

"Ben merkez sağda siyaset yapmış bu ülkeye hizmet etmiş bir kişiyim. Olay TV yayın ekibinin yaptığı yayınlar beni rahatsız etti. Tarafsız yayın yaparken HDP yayınlarına ağırlık verilmesi üzerine bu konuyu beraber iş birliği yaptığım ortağıma ilettim. Bunun üzerine "yeni bazı arkadaşları kanala ilave edip denge kuralım" dediğimde ortağım bunu kabul etmedi. Ben de bu şartlarda devam edemeyeceğim, kanaldan ayrılmak durumunda kalacağımı söyledim. Bu iş bana ders oldu.

Kanalın lisansı elimde uygun bir zamanda yeni bir ekiple tekrar başlayabilirim. NTV'yi kuran benim.

Bursa'da Olay Gazetesi'ni kuran ve 35 yıldır kesintisiz yayın yapan benim. Ben de Olay TV'nin kapanmış olmasından dolayı çok üzgünüm. Yollarımızı ayırdığımız tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum."

Kaynak: ABC

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 16:32

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhalif medya susturulması bir yana
muhalif medya susturulması bir yana - 5 ay Önce

herkes işini yürütüyor ülkeyi soyup soğana çeviriyor sonra foyaları ortaya çıkınca bir suçlu günah keçisi arıyorlar.şuan ki iktidarda bu eski iktidarın kalıntılarıda hepsi aynı ülkenin en büyük soyguncuları teröristleri kendileri.terörist nedir hukuk dışı faaliyettir bunların tüm geçmişine bakın her faaliyeti hukuk dışı nedeyse sonra kalkıp suçu at başkasına oh ne ala memleket

SIRADAKİ HABER