Beşikçioğlu: Behzat Ç. sinemada devam edebilir

Erdal Beşikçioğlu'ndan 'Behzat Ç.' hayranlarını sevindirecek bir haber geldi...

Beşikçioğlu: Behzat Ç. sinemada devam edebilir

3 yıl süren ekran yolculuğu geçtiğimiz haftalarda sona eren Behzat Ç. dizisinin devamı niteliğinde çekilen "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminin çekimleri devam ederken başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun açıklamaları dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Beşikçioğlu twitter sayfasından "'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' filmi sinemada gerekli desteği görürse ayda 1 ya da 2 defa Behzat Ç. dizisi sinemada devam edecek" notu ile dizinin sinemada devam edebileceğini duyurdu.

Beşikçioğlu "Bunu bırakın Türkiye de dünyada mümkün olmayacağını herkes biliyor! Bariz adam yapımın seyirciyi karşına almama çabası" diyen bir takipçisine de, "olmayacak birşeyi gündeme getirmezler. Bakalım bizlerde bilemiyoruz bekleyip göreceğiz" cevabını verdi.

Bir başka takipçisinin "Dizinin bir bolümü icin sinemaya gitmek tutmaz. Web uzerinden makul bir ucret karşılığı  izlenebilse mesela" sorusuna ise "internet olayına sıcak bakılmıyor korsan olaylarından dolayı" karşılığını verdi.

Erdal Beşikçioğlu filmin 1 Kasım'da vizyona gireceğini ve kadroya Sadi Celil Cengiz, Tuğrul Tülek, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin, Sanem Çelik ve Seranay Sarıkaya gibi isimlerin dahil olduğunu da bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2013, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER