Azadiya Welat çalışanı Urfa'da kaçırıldı, darp edildi

Azadiya Welat gazetesi çalışanı Şahin Ceyran, Urfa'da gazete dağıtımının ardından polisler tarafından kaçırılıp darp edildi

Azadiya Welat çalışanı Urfa'da kaçırıldı, darp edildi
Urfa'da, Azadiya Welat gazetesi çalışanı Şahin Ceyran'ı durduran polisler, etkisiz hale getirdikleri Ceyran'a, henüz ne olduğu öğrenilemeyen bir maddeyi zorla içirdiği iddia edildi.

DİHA’nın görgü tanığına dayandırdığı haberine göre, Azadiya Welat gazetesi Urfa çalışanlarından Şahin Ceyran, polislerin öldürme girişimine maruz kaldı. 

Sabah saatlerinde gazete dağıtımını tamamladığı Evren Sanayi TOKİ konutlarından motosikleti ile çıkan Ceyran, polis tarafından durduruldu. 

Görgü tanığının verdiği bilgilere, burada Ceyran kendisine zorla içirilmeye çalışılan maddeyi içmeyerek kaçmaya başladı. Ceyran'ı yakalayan dört polisten ikisi ağzını açarak pet şişe içerisinde akışkan, ekşi ve tuzlu olan bir maddeyi Ceyran'a zorla içirdi. Daha sonra polisler, araca aldıkları Ceyran'ı bir süre darp ederek gezdirdi. 

Görgü tanığı, polislerin daha sonra TOKİ inişinde bulunan ormanlık alandaki metruk bir binanın altına sürükledikleri Ceyran'ı, burada bıraktığını söyledi. Kendine geldikten sonra kusan Ceyran, telefonla aradığı bir yakını tarafından alınarak, Balıklıgöl Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Burada midesi yıkanan Ceyran'ın, ellerini açamadığı, midesinde ağrı olduğu öğrenildi. 

Ceyran'ın acil servisteki tedavisi sürüyor.

(Kaynak: DİHA)

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 18:46

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
mira
mira - 4 yıl Önce

acaba gerçekten polislermiydi yoksa timmi başbakanın dediği beyaz torsla dolaşanlarmı her neyse kınıyorum böyle polislerin görevlerine son verilmelidir.halkın gözünü korkutmaya çalıştıkları besbeli bu tür yaratıklar devletten alırlar gücünü malesef halkın verdiyi vergilerler maaşlarını alırlar devletin tanıdığı haklardan faydalanarak görevlerini kötüye kullanan bu tür kirli polisler görevlerine son verilsin ki iyi polisler görevlerini yapsınlar iyi polisler kötü polisleri teşir etsinler tutuklasınlar bu ne biçim iç

SIRADAKİ HABER