AKP'ye yakınlığıyla bilinen Barlas'tan tepki çeken paylaşım!

Barlas Suruç'taki katliamla koalisyon bağlantısı kurdu!

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Barlas'tan tepki çeken paylaşım!

AKP hükümetine yakınlığıyla bilinen gazeteci Mehmet Barlas'ın oğlu Cemil Barlas, Suruç’ta yaşanan patlamayla ilgili tepki çeken bir paylaşımda bulundu.

A Haber’de yorumculuk yapan ve Yeni Söz’de köşe yazan Cemil Barlas büyük tepki çeken paylaşımlarda bulundu.

Türkiye, bu katliama ağlarken Barlas, katliamı önce "koalisyona" bağladı, ardından da 1990'lı yıllardaki faili meçhul cinayetleri hatırlatarak HDP lideri Selahattin Demirtaş'a göndermede bulundu.

Barlas twitter'dan şunları paylaştı:

Suruç'taki saldırıyla ilgili olarak açıklama yapan Demirtaş, güvenlik açığı olduğunu ifade edip, "halkımız, siyasi kurumlarımız, sivil toplum örgütleri, belediyeler, meslek örgütleri gibi bütün toplumsal yapılar kendi güvenlik tedbirlerini de geliştirmelidir" demişti.

Bu açıklamayı "silahlanma çağrısı" olarak yorumlayan yandaş gazeteler açıklamayı "Demirtaş'tan tehlikeli çağrı" diye haberleştirmişti. (Odatv)

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 23:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhsin
muhsin - 3 yıl Önce

Niye zorunuza gidiyor aciklama kemikçiler konu kürtler olunca azgın seyler gibi .... bagırıyorsunuz önlem.almıyorsanıZ kürt halkıönlemini kendisi alacak kürt korkusuda başınıza bela olacak

Ferman
Ferman - 3 yıl Önce

Yalakalık genetiktir.ben bu aileyi elli yıldır ttanırım her devirde iktidarların şskşakçısı,yalakası oldu..

Ahmet damlar j
Ahmet damlar j - 3 yıl Önce

Yalakalikla hiç biryere varilmaz birazcık icinize merhamet tohumu ekmek lazım zavallı insan diyemiyorum çünkü nasip olmamış kendini kendin olarak yorumla zavallı

yılmaz şahin
yılmaz şahin - 3 yıl Önce

İnsanlık onurla yalakalık parayla