Şivan Perver korkuttu

Müzik yaşamını Almanya'da sürdüren Şivan Perver, sevenlerini korkuttu...

Şivan Perver korkuttu

Kalp rahatsızlığı ve göz tansiyonu nedeniyle hastaneye kaldırılan Perver'in tedavisi sürüyor. Kürtçe müziğin yaşayan efsanesi olan sanatçının odasına kimse sokulmuyor.

1976 yılından beri Almanya'da yaşayan Şivan Perver'in 'karakutusu' olarak bilinen 40 yıllık dostu ve menajeri Eyüp Bischoff, sanatçının, yeni albüm çalışmasını geçirdiği rahatsızlık nedeniyle ertelediğini söyledi.

SEZEN'LE ÇALIŞMAK İSTİYOR

Eyüp Bischoff, 35 yıldır yurtdışında yaşayan Siverek doğumlu 56 yaşındaki Şivan Perver'in, Türkiye'ye ne zaman döneceğiyle ilgili olarak 'Yoğun ilgi ve gözlerin sürekli üzerinde olması onun rahat hareket etmesini engeller, yaratıcılığını öldürür' diyerek; dönüşün şimdilik mümkün olmadığını söyledi.

Medyada çıkan 'Şivan Perver, Sezen Aksu'ya 'korkak' dedi' haberlerini de yalanlayan Bischoff, 'Haberler gerçek dışı. Şivan, ilerleyen zamanlarda Sezen Aksu ve Tarkan'la çalışmak istiyor' diye konuştu.

Burcu BULUT FRANKFURT AKŞAM

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hami
hami - 7 yıl Önce

Züleyha nın Şivan perverden şarkılar söylemesini istiyen bir kitle var,şivan ve Züleyha lütfen konser veya ortak cd yapsın...